Terea Sigara Tütünü Fiyatları

Terea Sigara Tütünü Fiyatları

Terea Sigara Tütünü Fiyatları

Terea sigara tütünü fiyatları güncel olarak değişmektedir. Sitemiz kullanıcıların bütçe kontrolü yapması için piyasa şartlarına göre sık sık fiyatları güncellemektedir. En iyi fiyatlarla güvenilir bir şekilde Terea sigara tütünü satın almak isterseniz siz de kapıda ödeme ya da havale seçenekleri ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlar, tercih edeceğiniz aromaya göre de farklılık göstermektedir. Terea sigara tütünü hakkında detaylı bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam ediniz.

Terea, IQOS grubuna ait bir sınıftır ve kullanıcılara farklı aromalarda lezzet sunar. Yellow, Siena, Silver, Purple, Turkuaz ve Amber kullanıcıların en sık tercih ettiği Terea sigara tütün aromaları arasında yer alır.

IQOS Nedir?

IQOS, sigara benzeri bir yapıda olup 3 cm uzunluğundaki tütün çubuklarını 350 dereceye varana kadar yakmadan ısıtır ve tütün tadını ortaya çıkarır. Sahip olduğu nitelikler kapsamında sigara benzeri tat sunan bir e-sigara çeşididir. IQOS sigarada yanma olmadığından ötürü zararlı kimyasallar da ortaya çıkmaz. Bu nedenle normal sigaralara nazaran sağlığa daha az zararlıdır demek mümkündür. IQOS, ısıtma elemanını kullanmayan ve temizlik gerektirmeyen tek e-sigara türüdür. Tütünün ısınması için indüksiyon kullanır ve ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürülmüştür.

IQOS, tütün çubuğu yerleştirme bölmesi sayesinde tamamen bıçaksız bir tasarıma sahiptir. Metal ısıtma aparatı, indüksiyon kullanarak Terea çubuğunu içeriden ısıtır. Bu sayede tütün yanma fonksiyonu ile değil, ısınma yöntemiyle buhar çıkarır. Normal bir sigara yakıldığında tütün 600 dereceye kadar ısınır ve bu ısınma sonucu kül çıkar. Ancak IQOS sigaralarda böyle bir sorun yoktur. IQOS teknolojisi tütünü 350 dereceye kadar ısıtır ve yanmanın yapmadığı buzlanmayı yaratır. Sigaraya nazaran %95 oranında daha az kimyasal içerir. Sigara katran üretirken IQOS ürününde böyle bir durum söz konusu değildir.

IQOS E-Sigara Faydaları Nelerdir?

IQOS e-sigara faydaları aşağıdaki gibi gösterilebilir;

Tütün Tadında Memnuniyet

IQOS, gerçek sigara deneyimi sunmak için Heets adı verilen tütün çubuklarını kullanır. Bu da kullanıcıları gerçek manada daha az vererek tatmin eder.

Tasarruf Sağlar

20’li paket başına IQOS Terea sigara çeşitleri klasik sigaraya göre daha uygun maliyetlidir. Her yıl daha fazla tasarruf etmeniz mümkündür. Sağlığınızı korurken bütçenizi de kalkan altına alabilir, IQOS teknolojisinden yararlanabilirsiniz.

Sigara İçmekten Daha Az Risklidir

IQOS, sigara içmeye göre daha az risk içerir çünkü kimyasal ortaya çıkarmaz. Çeşitli klinikler tarafından da klasik sigaraya göre daha az zararlı olduğu ispatlanmıştır.

Sizi de Çevrenizi de Daha Az Etkiler

Terea Sigara Tütünü Fiyatları İle IQOS sigara, normal sigara gibi ağır bir koku bırakmaz. Normal sigara dumanı saçlara, ellere ve giysilere direk bulaşır ve kokusu yıkanmadan geçmez. IQOS e-sigara sayesinde siz de çevreniz de sigara kokusuna maruz kalmazsınız.. Hem Koku Hem Kül Barındırmaz

Terea Nedir?

IQOS Terea, Philip Morris İnternational tarafından üretilmiş bir elektronik tütün ürünüdür. IQOS Terea serisi, kişilerin normal sigarayı bırakmasını teşvik etmek ve bu süreci kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. IQOS Terea, sigara ısısını otomatik şekilde gerçekleştirir ve böylece sigaranın yanmasına gerek kalmaz, çevresel kirlilik de oluşmaz. Kullanıcılar IQOS Terea tütün çeşitleri ile duman yerine benzer bir aerosol ile nikotin ihtiyacını giderebilir. IQOS Terea ürün içinde tütünü içeriden ısıtan paslanmaz çelik ile kaplanmış metal bir ısıtma elemanı yer alır.

Terea Nereden Temin Edilir?

Terea Sigara Tütünü Fiyatları
Terea Sigara Tütünü Fiyatları

Elektronik sigara teknolojisi yayıldıkça online platformlarda Terea satışı yapan pek çok site vardır. Ancak önemli olan güvenilir siteler bulmaktır. Firmamız yıllardır bu sektörde kullanıcılara memnuniyet kazandırmaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak kısa süre içinde adresinize teslim edilir. İstanbul içi ikametlerde aynı gün içinde kargo teslimatı yapılırken diğer illere en geç 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır.

Sitemiz kullanıcılara ödeme konusunda da avantaj sunar. Havale yöntemi ile ödemeyi gerçekleştirebileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Terea sigara tütünü fiyatları da piyasa değerinde satışa sunulmaktadır. Aromalara göre fiyatlar güncellenmekte, böylece kullanıcının bütçe planlaması yapmasına olanak tanınmaktadır. Siz de Terea tütün satın almak için iyi bir site arayışı içindeyseniz sitemizi tercih edebilirsiniz. Terea Sigara Çeşitleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Arayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir