HEETS

Gösterilen sonuç sayısı: 9

IQOS Heets Sigara Sipariş ver

IQOS Heets Sigara çeşitleri Karton olarak satışta yer almaktadır. IQOS 3 Duo ve IQOS Solid 2 cihazları için özel olarak üretilen Heets Kartuşları VapeTurkey sitemiz stoklarında. Kapıda ödeme imkanı, hızlı teslimat ve İstanbul içi aynı gün kurye ile günü içi teslimatı yapılmaktadır. Heets Sigara kartuş çeşitleri Iluma, Iluma Prime ve Iluma One cihazları ile kesinlikle kullanılmaz.


Heets Sigara  Tütün ve Meyve Aromaları Olarak Tadları Amber 8 kırmızı Malboraya ) Eşit Olur., Yellow ( Malbora Liğht Tadında), Sienna ( Viski İle Danıtılmış Tütün ), Silver , Green Zing ( Nane İle Menthol Karışımlı ), Turkuaz ( Menthol Aromalı ) , Bronze ( Kuru Meyve Ve Kakaolu), Purple ( Yaban mersini ile Menthol karışımlı ) Trppical,( Karışık Meyve ) Ruby Meyve Karışımlı Dut Aroması ) ve Teak  /Fındık İle Krem Karışımlı ) Çeşitleri Mevcuttur. HEETS Sigara Fiyatları Anlık Olarak Güncellenerek Satılmaktadır.

İstanbul un  Her yerine Kurye İle 3 Saatte Teslimat Yapılır,İstanbul Dışı İçin İse Kargo Firması İle Gönderilmektedir. HEETS Sigara Çeşitlerini Dilediğiniz Aroma Siparişini Verebilirsiniz.IQOS HEETS YELLOW TÜTÜNÜ. Heets Yellow tütünü Normal Sigaraya Göre Daha Az Duman Bırakarak etrafa Asla Koku Bırakmaz Ayrıca Yellov Hafif Yani Liğht Malbora Olarak Denk Gelir. Sigara İhtiyacınızı Karşılayan Heets Yellow Sigara 10 Lu Paket Olarak Karton Gönderilir.

IQOS AMBER SELECTION TÜTÜNÜ. HEETS Amber Selectıon Tütünü Kırmızı Malboraya Eşit Olup Paket İçerisinde 20 Dal mevcuttur. 1 Karton Olarak Gönderilen Heets Amber Sigara 10 Paket İçerir.

IOQS HEETS TURKUVAZ TUTUNU. Heets Turkuvaz  Menthol Aromasına Sahip İçim Konusunda Orta Derecede Olan Damak Tadınıza Uygun Olarak Üretilmiş Olup Karton İçerisinde 10 Paket Sigara Bulunmaktadır.

IQOS HEETS BRONZE SELLECTION TÜTÜNÜ. Heets Bronze Sellectıon Tütünü Kuru meyveler ve Kako Anımsatır Ayrıca Hafif Baharat Aromasına Sahiptir. Aroma Olarak Lezzetli Aromaya Sahip Bronze Karton Olarak İçeriğinde 10 Adet Paket Yer Almaktadır. Damak Tadına Uygun Olan Bronze Asla koku Ve Aşırı Duman Barındırmaz İçimi İse Orta derecededir. ,

IQOS HEETS PURPLE LABEL TÜTÜNÜ.  HEETS Purple Aroması Yaban Mersini Ve Menthol Karışımlı Bir Tütün Lezzet Tadı Vardır.  Hem Aroması Hemde Tadı Doyurucu Ve  Kötü Koku Asla Barındırmaz. 1 Karton Purple de 10 paket Bulunur.

IQOS HEETS SİENNA SELECTION TÜTÜNÜ: Heets Sienna Sigarası Viski İle Danıtılmış Hoş İçimli Tütün Aromasıdır. İçimi Güzel Olan HEETS Sienna Sigara  IQOS İçin Tasarlanıp Asla Koku Bırakmaz 1 Karton Sienna 10 Pakettir.