Juul Cihaz

Gösterilen sonuç sayısı: 3

juul cihaz1

Juul Elektronik sigara en kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. orjinal olarak teslim ettiğimiz juul pod kartuş fiyatları en uygun satış hizmetidir. Juul elektronik sigara, USB gibi görünen bir çeşit elektronik sigaradır. Şarj edilebilen düz elektronik sigara olarak da bilinir ve kullanıcılara büyük konfor sağlar. Pil sistemi ve ağızlık işlevinde olan Juul pod isminde iki bileşeni vardır. Önceden doldurulmuş tek kullanımlık nikotin sıvı kartuşu vardır. Juul cihazı ilk olarak 2015 yılında ABD’de satılmaya başlanmıştır.

İlk zamanlar egzotik meyve, mango, kraliyet aroması gibi farklı aromalarda satışa sunulurdu. Ancak 2019 Eylül ayı itibari ile yalnızca tütün ve mentol aromalarında üretim başlamıştır. Çünkü e-sıvılara yönelik yasak çıkarılmıştır.


Juul 1 ve Juul 2 Cihaz Modelleri Orijinal Satış Merkezi Vape Turkey

Juul Elektronik Sigara Eylül 2021 tarihinde marka, benzer tasarıma sahip olan Juul 2 cihazını piyasaya sürmüştür. Juul 2 kapsülleri ilk versiyona göre daha az nikotin içerir. Ancak her bir kullanıcının tat zevki farklı olduğundan ötürü seçim size bağlıdır. Siz de Juul elektronik sigara kullanmak isterseniz firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Juul, sigara içip zararlı etkenlerinden kurtulmak isteyen bireyler için özel olarak tasarlanmış olup gerçek sigara keyfini yaşatır. Kullanımının kolay olması kullanıcılara ürünü daha cazip kılmaktadır. Cihazın gövdesinde bataryayı algılamak için bir sensör içermektedir. Vape Turkey olarak sizlere benzersiz Juul elektronik sigara deneyimi sunuyoruz. Sitemizden güvenle sipariş oluşturabilir, 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.