IQOS Iluma Terea Sigara Çeşitleri

IQOS Iluma Terea Sigara Çeşitleri

IQOS Iluma Terea, normal sigaralara nazaran daha az zarar barındıran ve kullanıcıyı nikotin açısından tatmin eden bir sistemin parçasıdır. Yanarak çıkan tütün buharı yerine, birbirinden lezzetli aromalar içeren tütün buharı üretmek için tasarlanan Terea çubukları IQOS Iluma için özel olarak üretilmiştir. IQOS Iluma Terea, IQOS sisteminin bir önceki modellerine göre daha şık tasarımlara sahiptir ve geliştirilmiş bir performans sunar. İçeriğimizin devamında Terea sigara çeşitlerini bulabilirsiniz.
IQOS Iluma Terea sigara çeşitleri aşağıdaki şekildedir;

• IQOS Iluma Terea Amber Tütün
• IQOS Iluma Terea Teak Tütün
• IQOS Iluma Terea Yellow Tütün
• IQOS Iluma Terea Sienna Tütün
• IQOS Iluma Terea Silver Tütün
• IQOS Iluma Terea Turkuaz Tütün
• IQOS Iluma Terea Purple Tütün
IQOS Iluma Terea Amber Tütün

IQOS Iluma Terea Amber tütün, kavrulmuş bir tat deneyimi sunar. İnce kokulu ahşap notaları ve kavrulmuş lezzeti ile kullanıcıya orta ağırlıkta bir lezzet sunar. Sigarayı bırakıp elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler için sunduğu lezzet hazzı ile ideal bir üründür. Bu tütün sadece IQOS Iluma cihazları ile kullanıma uygundur. Diğer ürünlerle birlikte kesinlikle kullanılamaz. Tadı bir nevi kırmızı Marlboro sigarasını anımsatır. Bıçaksız olan IQOS Iluma cihazlar, tütünü yakmadan çekirdekten ısıtarak temiz ve etkili bir deneyim sunar. Hiçbir şekilde tütün kalıntısı bırakmadığı için ürünü temizlemeye de gerek kalmaz. Bununla birlikte yanma ve duman oluşturmaz. Bu nedenle oldukça idealdir.

IQOS Iluma Terea Teak Tütün

IQOS Iluma Terea Teak tütün, kremsi ve yumuşak bir tada sahiptir. Kremsi ve fındıklı aromaları sayesinde dengeli ve kavrulmuş bir lezzet deneyimi sunar. Sadece IQOS Iluma cihazları ile uyumludur çünkü Terea Teak cihaza takıldığı an cihaz bunu algılar ve otomatik olarak çalışır. Temizlik gerektirmemesi, çevreyi kirletmemesi kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunar.

IQOS Iluma Terea Yellow Tütün

IQOS Iluma Terea Yellow tütün, light Marlboro sigarası ile aynı tada eş değerdir. Eğer normal sigara içerken light Marlboro kullandıysanız bu lezzeti tekrar yakalamak için Terea Yellow serisini tercih edebilirsiniz. Hafif baharatlı aroması ile ağızda güzel bir tat bırakır. Yalnızca IQOS Iluma Terea çubukları için özel olarak tasarlanmıştır. Üzerinize asla sigara dumanı sinmez fakat tütün aromasının kokusu inceden üstünüze sinebilir. Fakat bu da klasik sigaralar kadar rahatsız edici değildir.

IQOS Iluma Terea Sienna Tütün

IQOS Iluma Terea Sienna, sadece IQOS Iluma cihazları ile kullanıma özel tasarlanmıştır. Kullanıcıya dengeli bir şekilde odunsu tat deneyimi sunar. Sienna tütün aroması ince çay aromaları ile özdeşleşerek kavrulmuş tütün karışımına sahiptir. Hoş kokusu ortama yayıldığında rahatsızlık vermez ve üstünüzde klasik sigara duman kokusu bırakmaz.

IQOS Iluma Terea Silver Tütün

IQOS Iluma Terea Silver tütün, Parliament ve Marlboro Touch Blue sigaraları ile aynı lezzete sahip eşdeğer bir tat sunar. Baharatlı bitkilerin hafif aromatik notaları ile özdeşleşmiştir ve hassas bir şeklide rafine edilmiştir. Kızarmış tütünün dengeli karışımına sahiptir. Hafif tütün aroması olarak bilinir. İnce sigara sevenler ve nikotin ihtiyacından ziyade sigara keyfini sürdürmek isteyenler için idealdir.

IQOS Iluma Terea Turkuaz Tütün

IQOS Iluma Terea Turkuaz tütün, IQOS için özel olarak üretilmiştir. Aromasını merak edenler için Kent Switch sigara markasını örnek gösterebiliriz. Kent gibi, mentollü bir aromaya sahiptir. Bu sayede kullanıcıya canlandırıcı ve serinletici bir sigara deneyimi verir. Hafif kavrulmuş tütün kıvamında, serinletici ve ferahlatıcı mentol aroması sayesinde kullanıcılara hoş bir tat bırakır. Yoğun ve keskin naneli mentol aromasını sevenler, kullanıma bu tütün çeşidinden başlayabilir.

IQOS Iluma Terea Purple Tütün

IQOS Iluma Terea Purple Tütün, yaban mersini ile karışık mentol tadı verir. Ekşi meyve ve ferahlatıcı mentol tatlarının birleşiminden güçlü bir nane tadı bırakır. Acı ile ferahlama hissini aynı anda yaşamak isteyenler için Purple tütün aroması birebirdir.

Sizler de IQOS Iluma Terea sigara tütün çeşitlerine en iyi şekilde sahip olmak istiyorsanız sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, web adresimizi takip ederek güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.  Terea Sigara İle Siparişlerini Sitemiz Üzerinden Sipariş Verebilirsiniz. Online Veya Kapıda Ödeme İle.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir