Terea Sigara Sağlığa Zararlı mı

Terea Sigara Sağlığa Zararlı mı

Terea sigara sağlığa zararlı mı sorusu pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. Elektronik sigara ve ısıtmalı sigara kullanımı sayesinde pek çok sigara bağımlısı birey sigara kullanmayı bırakmıştır. İçinde binden fazla kimyasal içeren sigara ile kıyaslanırsa Terea sigaranın çok daha az zararlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sigara yanarak nikotin verirken Terea sigara ısıtma yoluyla tütünü buhar haline çevirir. Böylece kötü koku ve kimyasal yayılımı olmadığı gibi kül ve duman da olmaz. Hem kendiniz için hem de çevreniz için sigara kullanmayı bırakarak Terea sigaraya geçiş yapabilir, nikotin ihtiyacınızı bu doğrultuda karşılayabilirsiniz.

Dünya genelinde her geçen gün elektronik  ve ısıtmalı sigara kullanıcısı artış göstermektedir. Elektronik sigara kullanımı 2011 yılında %1.5 iken 2020 yılında %19,5’e yükselmiştir. 2016 yılında da ABD’de lise öğrencileri tarafından en çok e-sigara kullanıldığı ispatlanmıştır. Normal sigarayı bırakmak isteyen pek çok genç Terea sigara gibi ısıtmalı sigaraya geçiş yapmaktadır.

Isıtmalı sigara, normal sigaraya kıyasla daha az toksik madde içeren bir üründür. Sigaradan farklı olarak likit madde ısıtılarak buhar haline getirilir ve nikotin ihtiyacı giderilir. Böylece sigara dumanına maruz kalınmaması gibi kötü koku oluşmaz. Sigaradan farklı olarak Terea sigara farklı aromalar ile zenginleştirilebilir, damak tadına göre kullanım sağlanabilir. Taşınma sorununu ortadan kaldırması ve kullanım sonrası temizlik tasasının olmaması gerekçeleri ile IQOS Terea sigara kullanıcısı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Terea Sigara Fiyatları

Terea sigara fiyatları tercih edilecek paket miktarı ve tütün aromasına göre değişiklik gösterir. Ürünü satın alacağınız firmanın da ücretlerde etkisi vardır. Temel fiyatları öğrenmek için sitemizi anlık olarak takip edebilir, WhatsApp üzerinden de bize danışabilirsiniz.

Terea Sigara Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Terea Sigara Sağlığa Zararlı mı Terea sigara kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur sadece IQOS ve IQOS Prime cihazları ile ürünü kullanmaktır. Diğer IQOS çeşitleri ile kullanılırsa cihaz ciddi boyutta hasar görebilir. Bununla birlikte patlama riskine karşın önlem almaktır. Eğer cihaz bir anda fazla ısınıyorsa veya gereğinden fazla çekim yapıyorsanız tedbirli olmalısınız. Elektronik sigara da normal sigara gibi teşvik edicidir. Bu nedenle çevrenizdeki kişilerin sigaranızı denemesine asla izin vermeyin. Hijyen açısından da bu doğru olmayacaktır. Son olarak cihazın tam şarj dolduğundan emin olmalısınız. Bu kriterlere dikkat etmeniz halinde Terea sigara kullanmak gayet güvenilirdir.

Terea Sigarayı Normal Sigaradan Ayıran Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Terea sigara, normal sigara gibi yanarak çalışmadığı için kül çıkarmaz. Böylece dilediğiniz her yerde ürünü kullanabilirsiniz. Diğer fark ise duman kokusu ile çevrenizi rahatsız etme derdiniz olmaz. Çünkü kötü duman kokusu oluşmayacak, sadece hafif aroma kokusu meydana çıkacaktır. Bu da 2-3 dakika  sürecek ve kendiliğinden kaybolacaktır.

Duman çıkıp koku oluşmayacağı için evdeki perdelerin ve kıyafetlerin sararması gibi sorunlar da oluşmaz. Aynı zamanda ısıtmalı sigara katran ve zift gibi zararlı kimyasallardan sizi korur. Ancak aroma içinde de mutlaka zararlı maddeler olduğunu unutmamak gerek. Bu maddeler sigara kullanıcılarına göre daha az zararlıdır. Isıtmalı sigara daha az zahmetlidir ve normal sigaraya göre daha çok keyif verir.

Neden Terea Sigara Almalısınız?

Eğer sigara bağımlısıysanız bu bağımlılığı Terea sigara ile sona erdirebilirsiniz. Öyle ki ısıtmalı sigara da size ihtiyaç duyduğunuz nikotin oranını sunacaktır. Üstelik ağır kimyasallara maruz kalmadan bu gereksinimi karşılarsınız. Aynı zamanda ağız tadınıza uygun aromalar eşliğinde sigara keyfi yaşayabilirsiniz. Isıtmalı sigara hem doğa dostudur hem de ağır kimyasallar olmadığı için sizi yormaz. Kötü koku ve izmarit sorunu yaratmaz. Dilediğiniz her yerde çevreye ve çevrenizdekilere zarar vermeden sigara keyfi sürebilirsiniz.

Terea Sigara Aroma Seçimi Nasıl Yapılır?

Sitemizde toplamda 7 farklı Terea sigara tütün aroması vardır. Silver, Amber, Siena, Turkuaz, Purple ve Teak en çok tercih edilendir. Günlük hayatta kullandığınız sigara markasına yakın aromaya sahip çeşidi inceleyerek bulabilirsiniz. Örneğin Kent Switch için Turkuaz aromasını tercih edebilirsiniz. Terea sigara aromaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir