IQOS Iluma Terea Sigara Nereden Alabilirim

IQOS Iluma Terea Sigara Nereden Alabilirim

IQOS Iluma Terea sigara, piyasada farklı platformlarda satışa sunulur. Ancak önemli olan uygun fiyatlarda güvenilir firmaları tercih etmektir. Bu tür ürünlerin sahte üretimi de mevcut olduğundan orijinal ürün satışı yapan sitelerden alışveriş yapmak önemlidir. Sitemiz, bu konuda e-sigara kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Siz de IQOS Iluma Terea sigara çeşitlerini sitemizden güvenle temin edebilir, ödeme yöntemi olarak kapıda ödeme ve havale seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

IQOS Iluma Terea sigara, Philip Morris İnternational tarafından 2011 yılında üretilmiştir ve IQOS Iluma ve IQOS Iluma Prime cihazları için özel olarak tasarlanmıştır. Sadece bu iki cihaz ile çalışma performansı gösterir. IQOS Iluma, bıçaksız tasarıma sahip olduğundan ötürü hiçbir şekilde ürün temizliği gerektirmez. Sadece Smart Core çubukları ile çalışma performansı göstermektedir.

En yeni 2011 modeline sahip IQOS Iluma, tütün yapraklarını direkt olarak içeriden ısıtır ve yanmayan ısıyla tütün çekiciliğini kullanıcıya yansıtır. Kullanım sonrası zahmetli temizlik sürecinin yaşanmaması da kullanıcılara pratiklik sunar. Yeni e-sigara kullanıcıları için oldukça ideal bir ürün seçeneğidir. Cihaz sürekli olarak 2 kez kullanılabilir ancak ısıtmayı otomatik başlatan bir fonksiyona sahiptir.

IQOS Iluma Sigara Nasıl Kullanılır?

IQOS Iluma sigara çeşitleri 2011 yılından bu yana sürekli  gelişme göstermiş ve kullanıcı memnuniyetini kazanmıştır. Bu nedenle pek çok farklı modelde IQOS sigara çeşidi vardır. Üretilen her bir model kendine has nitelik barındırır. Cihaz seçimi yaparken de bu nitelikleri göz önünde bulundurmalısınız. Gün içinde tükettiğiniz sigara miktarına göre cihaz seçimi yapabilirsiniz. Bu konuda desteğe ihtiyacınız varsa 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanacağınız IQOS sigara sipariş vermeniz durumunda yarı şarj dolu olarak gönderilmektedir. Kutuyu açıp cihazı tamamen şarj ettikten sonra ısıtıcıyı adaptörden çıkarmanız gerekir. Tutucuyu başlıktan çıkardıktan hemen sonra başlığın hemen üst kısmına takmalı ve filtre kısmı dışarı doğru bakmalıdır. Sigara üzerinde yer alan çizgiye kadar bastırılmalı ve cihaza takılmalıdır. Ardından düğmeye basılmalıdır. Bu işlemleri atlattıktan sonra cihaz sigarayı ısıtmaya başlar ve ortalama 10 saniye içinde sigarayı içmeye başlayabilirsiniz. Kullanım bittiğinde cihazın ışığı sigaranın bittiğini göstermek için yanıp sönmeye başlar. Bu işlem ortalama 5 dakika sürer.

IQOS Iluma Terea Çalışma Prensibi Nasıldır?

IQOS Iluma Terea, günümüz koşullarında kullanabileceğiniz kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlara satılan bir cihazdır. Türkiye’de de satışa sunulan IQOS Iluma, ekstra bir cihaz gerektirmeden nikotin ihtiyacını kullanıcıya sunar. Bu ürün sayesinde nikotin ihtiyacınızı sigaraya veda ederek giderebilirsiniz. IQOS Iluma sigara, normal sigaranın yakılma mantığı dışında size buhar üretir. Böylece nikotin ihtiyacınızı karşılarken sigaranın olumsuz etkilerine de maruz kalmamış olursunuz.

Ürünün size sunacağı nikotin oranı normal sigaralar ile aynı boyuta eş değerdir. Bu nedenle klasik elektronik sigaralar gibi ürünü sık sık çekmenize gerek kalmaz. Kullanımı kolaydır ve kullanım sonrası da sizi yormaz.

IQOS Parçaları Nelerdir?

IQOS cihazları 3 farklı parçadan oluşur. Bu parçalar arasında şunlar yer alır;

IQOS Heets; Bu parça aroma ve nikotin içeren bir kartuştur.

IQOS Holder; IQOS elektronik sigaranın ana gövdesidir.

IQOS Şarj kablosu; USB bağlantı kablosu ile telefon ve bilgisayar gibi cihazlardan da şarj edilebilir.

IQOS Iluma Sistem Özellikleri

IQOS ıluma sistem özellikleri şu şekildedir;

  • IQOS Iluma sadece Terea ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
  • IQOS Iluma ve Terea çubuklarını geleneksel IQOS cihazları ile ve bunlara ait tütün çubukları ile kullanmayınız. Çünkü bu cihaza ciddi zarar verebilir.
  • IQOS Iluma, ana gövde için alüminyum ve sargı kılıfını birleştiren bir tasarıma sahiptir.
  • IQOS Iluma 5 farklı renk tonuna sahiptir ve farklı aksesuarlar ile özelleştirilebilir. Renkler
  • Isıtma yöntemi olarak seriye ait ilk kanatsız yapı olan orijinal akıllı çekirdek indüksiyon sistemini kullanır.
  • Cihaz sürekli olarak 2 defa kullanılabilir. Ayrıca ısıtma otomatik bir şekilde başlatılır.
  • Cihaz ortalama 135 dakikada şarj edilir.

IQOS Iluma Terea sigara hakkında merak ettiğiniz detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden bize yazarak 7/24 iletişim kurabilir, sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir