HEETS Sigara Tütün Aromaları

HEETS Sigara Tütün Aromaları

HEETS sigara tütün aromaları, HNB olarak da bilinir ve ısıyla çalışan, tütünü yakmayan bir ürün markasıdır. Bu sigara ürünleri yakmadan çalıştıkları için ısıtmalı sistemlerle kullanıcılara daha sağlıklı nikotin ihtiyacı giderme olanağı sunmaktadır. Cihaz bu çalışma prensibi ile nikotin ve farklı hafif kimyasallar içeren buhar oluşturur. Kullanıcı da bu buharı çekerek nikotin gereksinimini karşılar. Ancak yine de bu ürünlerin de bağımlılık yaptığını belirtmek gerekir. HEETS ürünlerinin de minimum düzeyde risk içerdiğini, sigara kadar zararlı olmasa da mutlaka bir zararının bulunduğunu unutmamak gerekir.

HEETS, IQOS ısıtma sistemi ile kullanılmak üzere tasarlanmış tütün çubuklarıdır. IQOS cihazı yanan duman yerine lezzeti bir buhar oluşturur. Bu da geleneksel sigara içmeye göre daha az zararlıdır. İçeriğimizin devamında HEETS sigara tütün aromaları kategorilerini inceleyebilirsiniz.

HEETS Sigara Çeşitleri Nelerdir?

HEETS sigara çeşitleri IQOS cihazları ile çalışmak için üretilmiş tütün ürünleridir. Bu sigara tütünleri normal sigaralara göre %90 daha az zararlıdır. Bunun başlıca nedeni karbondioksit ve zift içermemeleridir. HEETS sigara çeşitleri farklı sertlikte aromalara sahiptir ve damak tadınıza göre bir aroma tercihi yapabilirsiniz. Bu aromalardan bahsetmek gerekirse;

  • Sarı; Burley notaları ile hafif bir tat sunar. (HEETS YELLOW)
  • Mavi; Oryantal tütün notaları ile pürüzsüz bir tat sunar. (HEETS AMBER)
  • Yeşil; Narenci tütün notaları ile hafif bir tat sunar. (HEETS SİLVER)
  • Turkuaz; Mentol ve nane aromalarının birleştiği ferah bir tat sunar. (HEETS TURKUAZ)
  • Bronz; koyu ve orta sertlikte tat sunar. (HEETS TAKE)
  • Mor; Böğürtlen meyve aromasını içeren ekşimsi ve orta hafiflikte tat sunar. (HEETS PURPLE)

Bana En Uygun HEETS Sigara Aroması Hangisi?

Henüz daha yeni HEETS sigara kullanmaya başlayacaksanız sizlere Sienna aromasını tavsiye ederiz. Çünkü sigarayı bırakmak için en etkili doyumu veren HEETS Sienna tütün aromasıdır. HEETS Amber aroması da tavsiye edeceğimiz ikinci aroma çeşididir. Hem doyum hissi uyandırır hem de kullanıcılar tarafından tam puan alır. Kullanıcılardan tam puan alan diğer aromaları da aşağıda görebilirsiniz;

HEETS Purple Aroması

Tropikal yaban mersini meyvesi ve mentol aroması eşliğinde HEETS Purple aroma kullanıcılardan tam puan alıyor. Meyve aromalı bir sigara kullanmak istiyorsanız tercihinizi Purple yönünde kullanabilirsiniz. Pek çok kullanıcı tarafından beğenilen bu aroma sizlere de istediğiniz hazzı sunacaktır.

HEETS Sienna Aroması

En çok tercih edilen ve kullanıcılar tarafından beğenilen HEETS Sienna aroması ilk kez elektronik sigara kullanacak kişiler için ideal bir seçenektir.

HEETS Turkuaz Aroması

HEETS Turkuaz aroması mentollü lezzeti ile ferah bir his uyandırır. Hafif sigara severler tarafından sıklıkla tercih edilir.

HEETS Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Son zamanlarda elektronik sigaranın oldukça yaygınlaşması durumunda HEETS fiyatları da kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Gerçek sigarada elde edebileceğiniz nikotin oranı sizleri tatmin edecek ve sigarayı bırakarak nikotinden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. HEETS fiyatları, kullanıcının bulunduğu bölgeye, satın alınacak firmaya ve talep edilen ürün miktarına göre farklılık gösterir. Aynı zamanda tercih edilecek nikotin ve aroma seviyesine göre de fiyatlar değişir. Örnek vermek gerekirse Parliament sigaraya göre HEETS daha pahalı olabilir ancak HEETS uzun süre dayandığı için daha ekonomiktir. Firmamızdan bütçenize uygun farklı aromalarda HEETS satın alabilirsiniz. Üstelik hiçbir şekilde risk taşımadan güvenle alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz.

HEETS Satın Al

HEETS satın al seçeneği için uzman bir firma olarak her zaman yanınızdayız. HEETS, IQOS cihazı ile birlikte kullanılır. IQOS tütünü yakmadan 350 dereceye kadar ısıtarak aerosol üretir. Bu da katran ve zift gibi zararlı maddelerin kullanımını azaltır. HEETS çeşitli tat ve aromalar sunar. Yukarıda bahsettiğimiz şekilde damak tadınıza uygun bir şekilde HEETS tütün satın alabilirsiniz. kullandığınız sigara markasına yakın tada sahip aroma tercih etmenizde fayda var. İlerleyen zamanlarda farklı aromaları da deneyebilirsiniz.

Sitemizden güvenle HEETS sigara aroma temin edebilirsiniz. İster kapıda ödeme ister havale yöntemleri ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Bu nedenle HEETS sigara tütün aromaları hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir, sitemizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir