HEETS Sigara Tütün Fiyatları

HEETS Sigara Tütün Fiyatları

Günümüzde elektronik sigaraların yanı sıra ısıtmalı e-sigaraların da artış göstermesi ile birlikte HEETS sigara tütün fiyatları merak konusu olmuştur. Kullanıcılar klasik sigaradan vazgeçip ısıtmalı sigaraya geçiş yapmadan bütçe planlaması yapmak maksadı ile fiyatları araştırmaktadır. Ancak şunu belirtmeliyiz ki HEETS sigara tütün fiyatları satın alacağınız aromaya ve paket içeriğine göre, satıcının piyasadaki durumuna göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyatlar için sitemizi ziyaret edebilir, bütçe dostu fiyatlarda birbirinden lezzetli HEETS sigara tütün aromalarına sahip olabilirsiniz.

Sigara kullanımı yaygın bir bağımlılıktır ve insanları ölüme sürüklemektedir. Bu nedenle vücudun nikotin ihtiyacını karşılaması için ısıtmalı sigara alternatifini müşterilerimize sunmaktayız. Elektronik sigaralar insan sağlığını korumak, sigaradan gelecek zararı minimuma düşürmek amacıyla tasarlanmış harika ötesi ürünlerdir. Sıradan sigaralarda binlerce toksik madde ve 80’den fazla kimyasal bulunmaktadır. Elektronik ve ısıtmalı sigara çeşitlerinde kimyasallar yerine sadece nikotin ve aroma çeşitleri bulunmaktadır. Elbette 0 zararsız demek mümkün değil ancak zift ve katran gibi yoğun kimyasallara maruz kalmazsınız. Bu nedenle HEETS sigara tütün çeşitlerini kullanmak daha iyi olacaktır.

HEETS Sigara Tütün Çeşitleri

HEETS sigara tütün çeşitleri aşağıdaki şekilde gösterilebilir;

  1. HEETS Yellow Tütün; HEETS Yellow tütün, normal sigara modellerine göre daha az duman çıkararak çevre kirliliğini de önler. Bu sayede etrafa hiçbir şekilde koku yaymaz. Bu serinin tadı Light Marlboro sigarasına eş değerdir. HEETS Yellow sigara tütünü 10’lu paket dahilinde gönderilir.
  2. HEETS Amber Tütün; HEETS Amber tütün, kırmızı Marlboro sigarasına eş değer bir tada sahiptir. Paket içerisinde 20 dal mevcut olmakla beraber 1 karton şeklinde gönderilen HEETS sigara 10 paket içermektedir.
  3. HEETS Turkuaz Tütün; HEETS Turkuaz tütün, orta derece içim sertliğine sahiptir. Mentollü bir aromaya sahiptir ve ağızda kullanım sonrası ferahlık bırakır. Damak tadınıza uygun şekilde üretilen bu serinin bir kartonunda 10lu paket bulunmaktadır.
  4. HEETS Bronze Tütün; HEETS Bronze tütün kakao ve kuru meyvelerden bir araya gelmiş kavrulmuş tütün çeşididir. Karton içinde 10 ayrı paket yer almaktadır. İçimi orta derecededir, hiçbir şekilde duman ve kötü koku bırakmaz.
  5. HEETS Purple Tütün; HEETS Purple tütün yaban mersinli mentollü bir lezzete sahiptir. Kötü koku ve duman çıkarmaz. Bir kartonda 10 paket yer almaktadır.
  6. HEETS Sieanna Tütün; HEETS Sienna tütün, viski ile damıtılmış hoş bir içime sahip aroma türüdür. İçimi güzel olan bu sigara da hiçbir şekilde kötü koku bırakmaz ve duman çıkarmaz. Bir kolide 10 paket yer almaktadır.

Sitemizden birbirinden lezzetli HEETS sigara tütün çeşitlerini güvenle temin edebilirsiniz.

IQOS VE HEETS Nedir?

IQOS, yanma ve yakma gerçekleştirmeden ısıtma yöntemi ile kül oluşmadan 350 dereceye kadar HEETS kartuşlarını ısıtır. Isıtılmış HEETS kartuşları kullanıcıya gerçek bir kullanım deneyimi sunar. Tatlandırıcı nikotin üreten cihaz buhar üreterek çalışır. IQOS, bir nevi ısı yanmaz tütün ürünüdür. IQOS, tütünü yakmak yerine ısıtarak çalışma performansı göstermektedir. Bu da tütünün yanmasından kaynaklı oluşabilecek zararlı kimyasalları minimuma indirir. Tütün, içinize çekebileceğiniz miktardaki sıcaklığa kadar ısıtılır. Küçük sigaralara benzerler ve çeşitli lezzetli aromalar sunarlar.

IQOS HEETS, birkaç yıldır sigarayı bırakma konusunda vazgeçilmez ve çok rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Tütün kullanımını kademeli olarak azaltmaya yardımcı olur ve zamanla tamamen bırakmanıza yardımcı olmaktadır. Ansızın gelen nikotin ihtiyacınızı IQOS HEETS tütün aromaları ile giderebilirsiniz. İlk başta çok karmaşık görünse de ilerleyen zamanlarda ürün kullanımı pratik hale gelecektir.

IQOS HEETS, sigara bırakma konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir üründür. IQOS, düzenli olarak sigara içen kullanıcılara iyi bir alternatif sunmak için çeşitli aromalar üretmiştir. IQOS, sigarayı yakmaz ve ısıtarak buhar haline getirir. IQOS kullanmak düzenli sigara içmeye nazaran daha az zararlıdır. Siz de uygun fiyatlarda IQOS HEETS satın almak istiyorsanız sitemizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlara ve kaliteli bir şekilde IQOS HEETS satın almak için bizimle iletişime geçebilir kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir