HEETS Sigarayı Hangi Cihazlarda Kullanabilirim

HEETS Sigarayı Hangi Cihazlarda Kullanabilirim

HEETS sigara, IQOS ısı yakmaz cihazlar ile kullanılmak üzere tasarlanmış bir tütün ürünüdür. İlk olarak Philip Morris tarafından 2011 yılında piyasaya çıkarılmıştır. Ürün pürüzsüz, doğal ve dengeli bir tada sahip olmak isteyen kullanıcılar için birebir nitelikler taşır. HEETS sigara ürünlerini IQOS cihazlarında ısıtarak kullanarak nikotin seviyesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

HEETS, özel olarak üretilmiş küçük tütün yapraklarıdır ve yalnızca IQOS cihazında buharlaştırılarak kullanılır. Geleneksel sigaralardan farklı olarak tütün yanarak değil ısınarak buhar haline gelir ve kül, izmarit ve kötü koku gibi sorunlar ortadan kalkar.

IQOS ve HEETS Nedir?

IQOS, mükemmel elektronik donanımı sayesinde yanma oluşmadan tütünü 350 dereceye kadar ısıtır. Isıtılmış HEETS tütünleri tatlandırıcı nikotin içerir ve sigara kullanıcılarına daha doğal yoldan nikotin gönderir. IQOS bir nevi ısı yanmaz tütün ürünü olarak tanımlanabilir.

IQOS, tütünü yakmak yerine ısıtarak elektronik sigara sektöründe çığır açmıştır. Pek çok sigara tiryakisi sigarayı bu ürün sayesinde bırakmıştır. Böylece her geçen gün sigaranın zararlı kimyasallarından etkilenen kişi sayısının azaldığı anlamına gelir. Cihaz tarafından tütün içinize çekebileceğiniz miktarda ısıtılır ve içindeki tütün aromaları tatlandırıcı niteliktedir.

IQOS cihazı kullanıcılara bir şarj aleti ile birlikte gelir. Klasik elektronik sigaralardan farklı olarak likit yerine tütün yapraklarını kullanır ve buharlaştırarak gerçek nikotin deneyimi yaşatır. Önemli olan cihazı 1 saat boyunca şarj etmektir. 1 saat içinde cihaz tamamen şarj olacaktır. USB kablosu ile birlikte telefon ve bilgisayar gibi cihazlarda ürünü şarj edebilirsiniz. IQOS içinde yer alan parçalar şu şekilde gösterilebilir;

 • IQOS HEETS; Aroma ve nikotin içeren tütün kartuşudur.
 • IQOS Holter; Elektronik cihazın ana gövdesidir.
 • IQOS Şarj kablosu; USB uzantısı ile kolayca ürünün şarj edilmesini sağlar.

IQOS Nasıl Kullanılır?

IQOS, günümüzde kullanabileceğiniz en güvenilir ve kaliteli elektronik sigara markası haline gelmiş durumdadır. Ekstra hiçbir cihaza gerek kalmadan kullanıcılar nikotin ihtiyacını giderebilir. Bunun için de HEETS tütün yaprakları kullanılır. Bu cihaz sayesinde tütün özel olarak buharlaştırılır ve hafifletilmiş şekilde size ulaşır. Böylece sigaradan çıkan duman keyfini bu cihaz ile yaşayabilir, sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

IQOS tütün ısıtma cihazı sayesinde ihtiyacınız olan nikotin miktarını karşılarken sigaradaki zararlı kimyasalları da minimaliz etmiş olursunuz. Ürünün kullanımı da son derece basittir. Cihazın kurulumunu sağladıktan sonra tercih ettiğiniz HEETS tütün çubuğunu cihaza yerleştirmelisiniz. 3 cm uzunluğundaki çubuğu cihaza taktıktan sonra cihaz tütünü ısıtacaktır ve 5-10 saniye içinde buharı içinize çekebilirsiniz. 1 saatlik şarj dolumu ile ortalama 14 puf çekebilirsiniz.

IQOS HEETS Sigara Çeşitleri

IQOS HEETS sigara çeşitleri ülkelerin yasal prosedürlerine göre farklılık gösterir. Sitemizden Türkiye’de satışa sunulan HEETS sigara çeşitlerini görebilirsiniz. Şuan mevcut olan HEETS sigara çeşitlerimiz arasında şunlar yer alır;

 • HEETS Amber Serisi ; Kırmızı Marlboro sigarasına eş değer lezzet sunar.
 • HEETS Yellow Serisi ; Marlboro Light tadında lezzet sunar.
 • HEETS Turkuaz Serisi ; Mentol aromalıdır.
 • HEETS Silver Label ; Nane ile Mentol karışımıdır.
 • HEETS Purple Label ; Yaban mersini ve mentol karışımıdır.
 • HEETS Green Zing ; Meyve ve nane karışımıdır.
 • HEETS Ruby Fuse ; Meyve karışımlı dut aromasına sahiptir.
 • HEETS Teak Serisi ; Fındık ve kremsi bir karışımdır.

Ağız tadınıza göre HEETS aromalarına karar verebilirsiniz. Deneme yanılma yoluyla da HEETS tütün aromalarına karar verebilmeniz mümkündür. Kararsız kaldıysanız müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

HEETS Sigara Fiyatları

HEETS sigara fiyatları güncel olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Döviz kuruna göre ve seçeceğiniz HEETS aroma tadına ve paket içeriğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sitemiz, elektronik sigara kullanıcılarına kolayca ürün sipariş etme imkanı sunmaktadır. Sitemizden sipariş oluşturmanız durumunda İstanbul’un her semtine kurye ile yaklaşık 3 saat içinde sipariş teslimatı gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde de anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Bu süreç yoğunluğa bağlı olarak 3-4 gün sürmektedir. Kapıda ödeme ve havale ile ödeme yöntemleri ile HEETS sigara çeşitlerini kolayca sipariş verebilirsiniz. Detaylar için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir