IQOS HEETS Sigara Sağlığa Zararlı mı

IQOS HEETS Sigara Sağlığa Zararlı mı

IQOS HEETS sigara sağlığa zararlı mı sorusu ilk defa elektronik sigara kullanacak kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Geleneksel sigaralar tütünü yakarak kullanıcıya sunarken HEETS sigaralar tütünü ısıtarak buhar haline getirmektedir. Bu nedenle yapılan pek çok klinik araştırmasında HEETS sigaranın sağlığa %90 daha az zararlı olduğu ispatlanmıştır. Elbette içeriğinde nikotin ve aroma gibi kimyasallar içerdiğinden ötürü sağlığa mutlaka zararları vardır kanserojen madde yayar ancak geleneksel sigaralar kadar ağır kimyasallar içermediğinden daha az zararlı olduğu söylenebilir. HEETS sigara mı geleneksel sigara mı diye soracak olursanız HEETS sigara kullanmak size daha iyi gelecek, sağlığınızı daha az riske atacaktır.

IQOS HEETS sigara hakkında genel olarak şu bilgilere ulaşmak mümkün;

 1. IQOS, Elektronik Sigaralardan Farklı Teknoloji Kullanır

Tütünü yakmayan ürünler e sigaralardan farklıdır çünkü ısıtmalı sigarada tipik olarak likit yerine buharlaşan tütün kullanılır. Isıtılarak ortaya çıkarılan buhar kullanıcıya gerçek sigara içme deneyimini yaşatır. IQOS HEETS sigaralar özel tasarlanmış konsepti ile kullanıcıya gerçek sigara hazzını yaşatır.

 1. HEETS Geleneksel Sigaraya Göre Daha Az Zararlıdır

HEETS, geleneksel sigaraya göre daha az zararlı olduğundan sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar için iyi bir alternatiftir. Isıtma yöntemi tiryakilerin zararlı ağır kimyasallara maruz kalmasını önler. Ürün kötü koku da barındırmadığı için kullanıcıyı ve çevresini rahatsız etmeden, iyi bir lezzet hazzı yaşamalarını sağlar.

 1. HEETS Farklı Çeşitlere Sahiptir

HEETS, farklı aroma ve çeşitlerde kullanıcılara sunulur. Bazı sigara tiryakileri gerçek sigara tadını bu ürünlerde arasa da bazı kişiler daha egzotik ve eşsiz tatlar isteyebilir. Marlboro, Parliament, Kent Switch sigaralarına benzer lezzetler sunan aroma türleri her damak tadına sahip kullanıcıya hitap eder. HEETS Purple sayesinde yaban mersini, HEETS Turkuaz sayesinde mentol, HEETS Bronz sayesinde kakao ve baharat tadını yaşamak mümkündür.

 1. Kolayca Satın Alınabilir

HEETS, pek çok ülkede rahatlıkla satın alınabilir. Birçok ülkede satışı yasak değildir, satışı yasak olan ülkelerde de güvenilir tedarikçi firmalar tarafından ürün temin edilebilir. Bu konuda firmamızdan destek alabilir, Türkiye’de HEETS ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 1. Geleneksel Sigaralara Göre Daha Az Maliyetli

HEETS, geleneksel sigaralara göre daha az maliyetlere sahiptir. Bir paket HEETS fiyatı, bir paket geleneksel sigara fiyatı kadar pahalı değildir. Tiryakiler daha uygun maliyetlerde sigara hazzını yaşayabilir.

HEETS Çeşitleri Nelerdir?

HEETS, IQOS cihazı ile kullanılan tütün alternatiflerinden bir tanesidir. HEETS ürünlerinde farklı aromatik tatlar mevcuttur. Kakao, yaban mersini, baharat, fındık, bergamot ve kahve tatlarını barındıran HEETS aroma çeşitleri sayesinde damak tadınıza uygun nitelikte nikotin ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Genel olarak kullanıcılardan tam oy kazanan HEETS aroma çeşitleri aşağıdaki gibi gösterilebilir;

 • Amber; Amber, odunsu tadı ve hafif baharat aroması ile bilinir. Soft tütün tadı arayan kullanıcılar için birebir aroma çeşididir.
 • Sienna; Sienna, güçlü tütün tadı ve hafif baharatlı notaları ile bilinir. Tütün severler ve ilk kez HEETS kullanacak kişiler için idealdir.
 • Turkuaz; Turkuaz, hafif mentol aroması ile ferahlatıcı bir his verir. Sıcak yaz günlerinde ferahlamak için olmazsa olmazdır.
 • Yellow; Yellow, hafif ve ferahlatıcı bir HEETS aromasıdır. Hafif tütün sevenler ve yeni başlayan kullanıcılar için idealdir.
 • Purple; Purple, meyve aromaları ile özdeşleştirilmiş bir HEETS aromasıdır. Tatlı ve hafif tütün deneyimi yaşamak isteyenler için idealdir.
 • Green Zing; Green Zing, limon aroması ile tütünü buluşturur. Enerjik ve canlı bir lezzet arayan kişiler için idealdir.
 • Bronze; Bronze, kahve ve çikolata aromaları ile birleştirilmiş, hafif sert bir HEETS tütün çeşididir.

En Hafif HEETS Hangisi?

IQOS sigara deneyimi yaşamak ve sağlığını korumak isteyen kişiler kendileri için en hafif HEETS çeşidini aramaktadır. Yeni başlayan kişiler Yellow ve Sienna aroma çeşitlerini deneyerek ısıtmalı e sigara keyfine merhaba diyebilir. Böylece ilk başlarda hafif tütün aroması ile vücudu alıştırarak ilerleyen dönemlerde farklı lezzetler tatmak mümkün olur. Siz de ilginizi çekecek HEETS aroma çeşitlerini güvenle satın almak için sitemizden alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz. Sipariş ve ürünler hakkında bilgi almak için WhatsApp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir