HEETS Sigara Çeşitleri

HEETS Sigara Çeşitleri

HEETS sigara çeşitleri ve HEETS sigaranın tam olarak kendini elektronik sigaraya merak salmış kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. HEETS de günümüzde en çok kullanılan ısıtmalı sigara çeşitleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıya farklı aromalarda lezzet sunması ve birden fazla çeşidinin bulunması da bir diğer avantajdır. Böylece kişi kendi damak tadına uyumlu olacak biçimde HEETS sigara tercihi yapabilir.

HEETS, PMI şirketi tarafından üretilmiş ve elektronik sigara içinde kullanılan tütüne benzeyen bir yapıya sahiptir. 3 cm uzunluğunda çubuklardır ve IQOS cihazlarının içine takılarak kullanılır. İçinde bulunan gliserin sayesinde tütüne benzerliği oldukça fazladır. HEETS sigara ürünü tütün, yumuşak filtre, orta sert filtre ve yumuşak alt filtre olmak üzere 4 katmandan oluşur. Aynı zamanda aroma katmak için farklı aroma malzemeleri kullanılabilir. HEETS sigara aroma çeşitleri aşağıdaki şekilde gösterilebilir;

  • HEETS Purple; Tütüne yaban mersini ve mentol aroması veren HEETS sigara çeşididir.
  • HEETS Amber; Kullanıcı baharat aromasını yaşar ve odunsu ceviz aroması ile tatlandırılmıştır.
  • HEETS Bronze; Eser miktarda kakao ve kuru meyvelerin birleşiminden oluşan bir aromadır.
  • HEETS Mentol; Yoğun bir şekilde mentol aroması barındırır ve Kent Switch sigarasına benzer.
  • HEETS Green; Narenciye ve bitkisel aromalar kullanılır. Aynı zamanda hoş koku salar.
  • HEETS Yellow; Marlboro Light ile eş değer tada sahiptir.

Sitemizden farklı HEETS sigara aromalarına ulaşabilirsiniz. Her birini güvenle temin edebilir, gerçek sigara hazzını yaşayabilirsiniz.

HEETS Sigara Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Elektronik sigara, diğer sigara türlerine göre daha kullanışlı ve uzun ömürlü dayanıklıdır. HEETS modellerini farklı aromalar ile deneyerek yüksek haz elde edebilirsiniz. Ancak tercih aşamasında kendi damak tadınızı kullanmalısınız. Yukarıda aroma çeşitlerine göre alacağınız tatlar aşağı yukarı bellidir. Sevdiğiniz aromalara göre ilk tercihinizi gerçekleştirebilir, ilerleyen zamanlarda tercihinizi değiştirebilirsiniz.

HEETS Sigara Ayrıcalığı Nedir?

HEETS, ısıtmalı tütün ürünüdür ve tütünü yakmadan kullanmayı içerir. Bu ürünler tamamen tütünü yakmadan ısıtarak kullanmak amacı ile tasarlanmıştır. Nikotin ve diğer aromatik maddeler IQOS cihazı ile kullanıcı tarafından solunur. Yanma içermedikleri için normal sigaralara göre daha az kimyasal içerir. Ancak yine de sağlığa bir miktar zararı vardır. Bunu göz önüne alarak HEETS kullanmaya başlamalısınız.

HEETS Ne İçerir?

HEETS sigara içeriğini şu şekilde gösterebiliriz;

  • Alüminyum folyo ile dış kağıt tabakası
  • Her biri 0,5 mg nikotin içeren tütün tabakaları
  • İçi boş selüloz asetat ağızlık
  • Isı emici film filtresi

Ürün bu içerik dışında USB içeren şarj kablosu ile birlikte gelir. Bu sayede bilgisayar ve telefon gibi cihazlardan ürünü şarj etmek mümkün hale gelir.

Uygun Fiyata HEETS Sigara

Her geçen gün fiyatı artan geleneksel sigaraların ardından kullanıcılar HEETS sigara fiyatlarını incelemektedir. Uygun fiyata HEETS sigara satın almak istiyorsanız eğer doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Güncel piyasa kurlarına göre daima ürün stoğumuzu sabit tutmakta ve ekonomik şartlara göre bütçe dostu fiyatlarda HEETS sigara tütün çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Piyasa koşullarında ne yazık ki fiyatlar çeşitli faktörlere göre artış gösterebiliyor. Bizler de güncel fiyatları sizlere sunarak, bütçenize uygun rakamlarda HEETS sigara çeşitlerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

HEETS artık günümüzde oldukça popülerlik kazanmıştır. HEETS sigaranın temel özellikleri arasında düşük su buharı, hızlı ısınma süresi ve farklı aroma türleri yer almaktadır. Kullanıcı ağız tadına uygun aromayı seçerse geleneksel sigaradan aldığı hazzın çok daha fazlasını alabilir. Bambaşka aromalı nikotin lezzeti sunmanın yanı sıra sigara tiryakilerine sigarayı bırakma konusunda da oldukça fazla yardımcı olmaktadır.

HEETS, kişilerin sağlıklı bir yaşam sürdürerek sigara kullanması için üretilmiş özel tütün çubuklarıdır. Farklı tat profilleri ile sunulduğundan ötürü herkesin damak tadına hitap eder. Sitemizdeki HEETS aromalarını inceleyerek kendi zevkinize uygun aromayı bulmanızı tavsiye ederiz. Aklınıza gelen diğer sorular ve sipariş bilgileri için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kapıda ödeme veya havale ödeme seçenekleri ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Sitemizden sipariş takibi de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir