HEETS Sigara Nereden Bulabilirim

HEETS Sigara Nereden Bulabilirim

HEETS sigara satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız güvenle yıllardır kullanıcılara ürün temin etmektedir. Kapıda ödeme ve havale seçenekleri ile ödeme yöntemi sunmaktadır. Böylece isterseniz önceden ücreti gönderebilir, isterseniz kapıda ürünü gördükten sonra ödemesini yapabilirsiniz. Eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız aynı gün içinde yoğunluk yoksa ürününüz adresinize teslim edilmektedir. Farklı şehirde oturuyorsanız ortalama 3 gün içinde ürün adresinize teslim edilecektir. Tüm HEETS ürünleri kapalı olarak adresinize gönderilir, böylece ürünün orijinal olduğundan emin olabilirsiniz.

HEETS Sigara Nedir?

HEETS sigara, Philips Morris İnternational tarafından üretilmiş ısıtılarak kullanılan tütün ürünlerdir. HEETS sigaralar, yalnızca özel olarak tasarlanmış IQOS cihazları ile kullanılabilir. IQOS, tütünü yakmadan sadece belli düzeye kadar ısıtarak buharlaştırır ve sigara dumanına göre daha az zararlı olduğu bilinir.

HEETS sigaralar farklı aromalarda tat ve nikotin seviyesi sunar. Bu sigaralar geleneksel sigaralara göre daha az duman üretir ve kül çıkarmaz. Aynı zamanda HEETS sigaraları kullanırken ortaya çıkan koku, geleneksel sigaralara nazaran çok daha azdır. Bu koku da HEETS tütününün aromasına aittir ve çevreye rahatsızlık vermez. HEETS sigara hakkında rutin bilgiler şöyle gösterilebilir;

  • HEETS, tütün içeren ve IQOS cihazları ile özel olarak kullanılmak üzere hazırlanmış ürünlerdir. Tütün malzemesi ve çeşitli filtre kısımlarını içerir.
  • HEETS; tütün tıkacı, içi boş asetat tüpü, polimer film filtresi, ağızlık filtresi, ağız uçlu filtreler gibi ekipmanlar barındırır.
  • Tüketici 350 dereceye kadar ısıttığı IQOS cihazına bir HEETS çubuğu yerleştirir ve sigara gibi buharı içine çeker.
  • Farklı damak tatlarına özgün HEETS aromaları mevcuttur. Purple, Turkuaz, Yellow, Amber, Bronz ve Sienna bunlardan bazılarıdır.
  • HEETS Amber aroması kırmızı Marlboro ile eş değer tada sahip olup ağır duman ve nikotin sevenler için idealdir.
  • HEETS Yellow aroması light Marlboro tütünü ile eş değer tada sahiptir. Yumuşak ve hafif bir lezzet sunar.
  • HEETS Turkuaz aroması Kent Switch gibi nane aromalı bir tat içerir ve ferahlık hissi verir.
  • HEETS Purple aroması yaban mersini gibi meyve aroması içerir ve hafif ekşi, hafif sert bir his uyandırır.

IQOS HEETS ile Normal Sigara Arasındaki Farklar Nelerdir?

IQOS HEETS ile normal sigara arasındaki farklar yeni kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. İki sigara arasındaki farkları aşağıdaki şekilde gösterebiliriz.

HEETS Tütünü Yakmaz ve Sıvı Halde Değildir

IQOS HEETS tütün dışarı duman ve kül bırakmıyor. Aynı şekilde üzerinize de normal sigaralar gibi ağır koku sinmiyor. Diğer elektronik sigaralardan farkı ise gerçek tütün kullanımını sunması şeklinde gösterebiliriz. Diğer elektronik sigaralarda likit şeklinde tütün sıvı halde bulunuyor. HEETS grubunda ise gerçek tütün tadını alabilir, sigara içer gibi puf çekebilirsiniz.

Üzerinize Koku Sinmez

IQOS HEETS sigara çeşitleri tütünü yakmadığı için sağlığınızı %90 oranında korumaya yardımcı oluyor. Normal sigaralar gibi koku bırakmaması da bir diğer avantajdır. Bu sayede çevreye yaydığınız kötü sigara dumanından, kıyafetlerinizin izmarit kokmasından kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda koku ve duman olmayacağı için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Tat Yoğunluğu Daha Yüksek

Normal sigaralara göre HEETS sigaraların sunduğu tat sizlere daha gerçekçi gelecektir. Normal sigaralarda yer alan nikotin ve karbonmonoksit oranları bu sigarada bulunmamaktadır. Ancak sunduğu buhar ile nikotin hazzını sizlere yaşatır.

IQOS HEETS sigara çeşitlerini 14 nefes ya da 6 dakika boyunca kullanabilirsiniz. Bu da kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Bu nedenle normal sigaralara göre çok daha ekonomik ve avantajlıdır. Philip Morris IQOS HEETS satışı yaptığı kullanıcılarına 2 yıl garanti vaat ediyor. Ürünü uzun vadeli kullanmak için şarj ve temizliğine dikkat etmek gerekiyor. Tam dolum halindeyken 20 adet sigara içilebilen bu cihazlar günde bir paket sigara içen kişiler için ideal kullanım miktarı sunmaktadır.

Ürünü şarja taktığınızda ortalama 1 saat içinde dolum gösterir. Ürünü daha iyi ve verimli kullanmak için ise temizliğine dikkat etmek gerekiyor. Ürünü temizleme kapsülüne sokup 4-5 kere sağa sola sallamak temizlenmesi için yeterli olacaktır. IQOS HEETS sigara ürünleri hakkında merak ettikleriniz için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kapıda Ödeme İle Sipariş Verebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir