HEETS Sigara Nikotin Oranları

HEETS Sigara Nikotin Oranları

HEETS sigara nikotin oranları merak edilen bir konudur. Her bir tütün tabakası ortalama 0,5 mg nikotin içerir ancak net bir şey söylemek mümkün değildir. HEETS sigaralardaki nikotin ve karbonmonoksit oranları normal sigaralardaki oranlara göre çok daha azdır. IQOS cihazı ile çalışma gösterir ve buharlaşarak tütünü kullanıcıya aktarır bu nedenle daha az zararlı demek olasıdır. Ancak bu tamamen sağlıklı olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle ürünü sipariş etmeden önce bunu göz önünde bulundurmalı sonrasında sitemizden sipariş oluşturmalısınız. HEETS sigara hakkında merak ettiğiniz detayları içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

IQOS HEETS Elektronik Sigara Nedir?

IQOS, Philip Morris tarafından üretilen bir tütün ısıtma cihazıdır. Sigara tiryakileri için daha iyi bir alternatif oluşturmak amacı ile tasarlanmıştır. IQOS diğer sigaralardan farklı olarak tütünü yakmaz, ısıtarak buhar haline getirir ve kullanıcıya ulaştırır. Buhar, sigaranın saf dumanını anımsatır ve belli nikotin seviyesi ile gerçek sigara keyfini yaşatır. HEETS, IQOS cihazlarında kullanılan tütün çubuklarıdır. Normal sigaralara nazaran %90 daha faydalıdır. Çünkü içerisinde zifir ve karbonmonoksit içermemektedir.

IQOS Sigara Faydaları

IQOS sigara, normal sigaradaki zifir ve karbonmonoksiti ortadan kaldırarak tütünü buhar haline getirip kullanıcıya nikotin hazzı yaşatır. IQOS kullanmak normal sigaralara nazaran daha az zararlı sayılabilir, bunun için de temel amacı sigarayı bırakmak olarak bilinir. Uygun fiyata IQOS HEETS sigara temin etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul içi siparişlerinizi aynı gün içinde temin edebilirsiniz.

IQOS Nasıl Kullanılır?

IQOS, HEETS tütün çubuklarını ısıtarak çalışır ve kullanıcının buhar çekmesini sağlar. IQOS cihazı kullanmak için tutucuya HEETS tütün çubuğunu yerleştirmeniz yeterlidir. Bu çubuk sonrasında nikotini buhar haline getirmek için tütünü ısıtır. Sonrasında kullanıcı buharı ağızlık yoluyla solur. Kullanım süresi seçeceğiniz ürün çeşidine bağlıdır. Ancak ortalama 5-6 dakika boyunca buharı çekebilirsiniz. Güvenli ve verimli kullanım için ürünün kullanma talimatını okumalısınız. Aklınıza takılacak sorulara doğru cevap bulmak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

HEETS Sigara Sık Sorulan Sorular

HEETS sigara hakkında merak ettiğiniz soruları ve cevaplarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bir adet HEETS çubuğundan kaç puf alabilirim?

HEETS tütün çubukları bir sigara ile eş değer üretilmiştir. Bu da yaklaşık 14 puf, 6-7 dakikalık kullanıma eş değerdir demek mümkündür.

HEETS tütün çubukları neden geleneksel sigaralardan farklı?

HEETS tütün çubukları geleneksel sigaralardan farklı aromalara sahiptir. Çünkü tütün yanmaz, ısıtılır. Tüketicilerin beğenisini kazanmak için HEETS sigaralar farklı aromalarda sunulur. Nikotin de bu aromalarla buhara yansır.

HEETS tütün çubukları nikotin içerir mi?

Evet, HEETS tütün çubukları nikotin içerir. Nikotin, HEETS tütünün içinde bulunur. IQOS cihazı tütünü ısıtınca buhar olarak nikotin salınır.

HEETS tütün çubuğu IQOS tutucusuna yerleşmezse ne yapmalıyım?

Eğer HEETS tütün çubuğunu cihaza takmakta zorluk çekiyorsanız tutucuda bir önceki HEETS çubuğundan tütün kalıntısı olup olmadığını kontrol edin. Kapağı açarak tütünleri dökmek için ürünü düz yüzeye nazikçe vurun.

HEETS ile ilgili sorunum olursa ne yapacağım?

HEETS ile ilgili sorununuzun oluşmaması için tutucunuzu düzenli olarak temizlemeli ve cihazı şarj etmelisiniz. Buna rağmen sorun ortadan kalkmıyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IQOS cihazların garantisi var mıdır?

IQOS cihazların Türkiye satışlarında henüz garanti süresi yoktur. Ancak firmamız 1 hafta kısıtlı garanti süresi vermektedir. Her türlü arıza durumunda bizimle iletişime geçebilir, teknik destek alabilirsiniz.

HEETS en ağır aroma hangisidir?

IQOS HEETS en ağır aroma Bronz aromasıdır. Kahve ve kakao eşliğinde sert nikotin seviyesi sunar.

HEETS sigara katran içerir mi?

HEETS sigara yakılmadığı için katran da içermez. Sigarayı yakmak yerine 350 dereceye kadar ısıtır.

IQOS kırmızı ışık ne anlama gelir?

IQOS kırmızı ışık cihazın arızalandığı anlamına gelir. Muhtemelen ısıtıcı bıçak arızalanmıştır. En kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

HEETS ne kadar sürede temizlenmeli?

Günlük HEETS kullanımına eş değer olarak ayda iki kere ürünü temizlemeniz verimli kullanım için yeterli olacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir