Juul Sigara Pod Çeşitleri

Juul Sigara Pod Çeşitleri
Juul Sigara Pod Çeşitleri

Juul sigara pod çeşitleri oldukça fazla talep gören bir üründür. Farklı aromaya ve farklı zevke hitap ettiği için kullanıcı kalitesi bir hayli fazladır. Juul sigara pod çeşitleri çok fazla olduğu için, Herkes kendi kullanımına bir ürün tercih edebilir. Juul Sigara Pod aromaları meyve tütün olarak birbirinden farklılık gösterir. Juul aroma olarak daha çok Virjinya, Classic, Golden, Rich Golden Tobacco olarak tütün aromasını sahiptir. Meyve aroması olarak da genel olarak Mango, Mont, Berry, Fruit ve Mentol olarak satışa sunulur. Juul2 sigara pod çeşitleri ise summer Mentol, Runy Mentol, ,Polar Mentol ve Crisp Mentol aromasına sahiptir. Autum. Virjinya ise Tütün olarak satışa sunulur. Juul podlar genel olarak 4’lü olarak satışa sunulurken Juul2 Pod ise 2’li olarak paket içerisinde yer alır.

Juul Pod’ları Özel Hale Getiren Etken Nedir?

Juul, benzersiz bir nikotin tuzu kullanımı sebebiyle buharlaştırıcı için en uygun alternatif olarak görülür. Patentli olarak satışa sunulan Juul tuzları, buhara geleneksel buharın yanı sıra dumana benzeyen harika bir doku sunar. Juul podlar, standart 3 mili gramlık şişesinden daha çok nikotin barındırır. Bir sigaranın hem çekisine hem de vurusuna göre tasarlandığı için, çok fazla nikotin ile sıkı bir çekiş gücü elde etmeniz mümkündür. Her vuruş için ne kadar güçlü olduğu düşünülecek olursa, Juul her bir vuruşu gerek pürüzsüz gerekse lezzetli hale getirebilmek için harika bir iş ortaya çıkartır. Bazı büyük cihazlar kadar pürüzsüz olmasa bile, Juul bu kadar küçük bir yapıya sahip olup oldukça etkileyicidir. Genel olarak her Juul pod, bir kutu sigara kadar aynı nikotin içeriğine sahiptir.

Juul Pod Ne Gibi Özellikler ve Avantajlar Sunar?

Elektronik sigara tercih etmek isteyen kişilerin en öncelik seçimi genellikle Juul pod ’dur. Kullanımı oldukça kolaydır. İçeriğinde yer alan nikotin tuzu sayesinde diğer normal sigara ve farklı elektronik sigara çeşitlerine göre Juul sigara pod çeşitleri 10 kat daha çok nikotin barındırır. Bu durumda kullanıcının daha fazla keyif almasını sağlar. Aynı zamanda normal sigara markalarına göre Juul pod fiyatı karşılaştırıldığı zaman Juul pod’ oldukça avantajlıdır. Royal creme, Alp meyvesi, Apple orchard, mango nektar, glacier mint, üzüm, likör, şeftali, golden tobacco tütün ve daha birçok meyvelerin özüne Juul pod ile en iyi şekilde varabilirsiniz.

Juul Pod Şarj Süresi Ne Kadar Gider?

Juul Pod sigarayı şarj etmek oldukça kolaydır. Herhangi bir telefonun şarjı bittiğinde nasıl şarja takılıp şarj edilebiliyorsa aynı durum Juul sigara içinde geçerlidir. Uzmanların genellikle önerisi Juul elektrik sigaranın likit bölgesinden sökülüp çıkartıldıktan sonra kullanabilmek için kasaya yerleştirip şarjı doldurmak için pili 2 ila 3 saat boyunca şart etme önerisinde bulunulur. Juul elektronik sigarayı USB kablosu sayesinde bilgisayardan, powerbank cihazından ve şarj cihazlarından rahatlıkla şarj etmek mümkündür. Üstelik bunu istediğiniz her yerden yapmanız da kolaydır.

Pil şarj esnasındayken LED ışık yanar. 2 ila 3 saat sonra pil tamamen dolu olduktan sonra yanan bu LED ışık söner. Böylelikle Juul pod kullanan kişiler ürünün şarjını kolaylıkla doldurup kullanabilir. Zengin meyve özü içeriklerine sahip ürünü gönül rahatlığı ile dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı aromalardan kendinize uygun olanını tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Juul pod almak isterseniz firmamızdan dilediğiniz bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bunun için sitemize göz atarak Juul sigara pod çeşitleri ürününü incelemeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir