Juul Pod Fiyatları

juul pod fiyatları
juul pod fiyatları

Juul pod fiyatları ilk kez kullanacak kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Fiyatlarının çeşitli kriterlere göre belirlendiğini ve bu nedenle kesin bir rakam verilemeyeceğini belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra juul pod ile ilgili merak ettiklerinizi içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Juul elektronik sigaralar keyifli ve sağlığa daha zararlı biçimde nikotin ihtiyacını giderme amacı ile tasarlanmıştır. Ancak sigara tiryakisi olan kişiler normal sigaradan bir anda elektronik sigaraya geçince nikotin ihtiyacını yeteri kadar karşılayamadığını belirtmektedir. Bu konuda sıkıntı yaşayan müşteriler juul pod kullanarak nikotin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilir.

Juul, müşterilerin taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir. Juul kartuş adı verilen sıvı nikotin formülü üretilmiş ve juul elektronik sigaranın içerisine karıştırılarak daha çok nikotin alınmasını sağlar. Böylece normal sigara kullanıcılarının elektronik sigaraya geçme süreci daha mutlu geçmiş olur. Juul pod ürünlerini sitemizden güvenle temin edebilir, elektronik sigara hazzını çıkarabilirsiniz.

Juul Kartuş Nedir?

Juul kartuş, bağımlılık seviyesini azaltmak ve nikotin ihtiyacını yeterli oranda karşılamak amacıyla üretilmiş bir formüldür. Juul sigaranın normal kullanımda içinde bulunan e-sıvılara daha farkı formülde nikotin eklenerek kullanıcıların içtiği sigaradan haz alması sağlanmaktadır. Oluşturulan karıştırım sayesinde Juul sigara, kullanıcılara daha çok memnuniyet sunmaktadır.

Juul kartuş formülü gerekli laboratuvarlar tarafından denetlenmiş olup, lezzeti denenmiştir. Ayrıca juul sigara kullanılması ile güzel bir koku da ortaya çıkar. Normal sigaralar gibi insanı boğan, rahatsız edici kokusu yoktur. Sigara bağımlısı olmak yerine juul pod fiyatları kapsamında bütçenize uygun şekilde sitemizden alışveriş yaparak nikotin gereksinimini karşılayabilirsiniz.

Juul Pod Nasıl Çalışır?

Juul pod cihazları pille çalışır ve nikotin, lezzet verici aromalar ve diğer ek maddeler e-sıvı içinde toplanır. E-sıvı bölümünü ısıtarak çalışan cihaz kullanıcıya aradığı sigara keyfini sunmaktadır. Sıvı ısıtıldığında kullanıcıların soluduğu buhar meydana gelir. ürünlerimiz sizlere kullanma kılavuzu ile gelir ve ürün kullanımı oldukça kolaydır.

Juul Pod Aroma Seçenekleri Nelerdir?

Juul pod aroma seçenekleri aşağıdaki gibidir;

 • Virginia tütünü
 • Klasik tütün
 • Mentol

Juul Pod Diğer Sigaralardan Ayıran Özellik Nedir?

Juul pod diğer sigaralara hiç benzemezler. Küçük ve şık görünüşlerinin yanı sıra

Juul Pod Özellikleri

Juul Pod Özellikleri aşağıdaki gibi gösterilebilir;

 • Juul podlar batarya ile uyumlu halde enfes tatlarda üretilir.
 • Hiçbir ek parça olmadan, tek parça halinde elektronik sigara kullanım deneyimini yaşayabilirsiniz.
 • Manyetik şarj yuvası dahi en üst kalitede üretilmiştir.
 • Normal sigara gibi ağır kokmaz ve dişleri sarartmaz. Dolayısı ile daha sağlıklıdır.
 • Normal sigarada ne kadar nikotin oranı varsa juul sigara ile de bu oranı dengelemek mümkündür.
 • Normal sigaralara göre fiyatları daha uyguna gelmekte böylece kullanıcı bütçesini de sarsmamaktadır.
 • Kullanıma bağlı olarak juul pod şarjı ortalama 1 gün boyunca gider.
 • 1 pod ortalama 300 puf kadar kullanılır bu nedenle oldukça ekonomiktir.

 

Juul Pod Nereden Alınır?

Juul pod alabileceğiniz güvenilir bir site arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız yıllardır elektronik sigara sektöründe hizmet sunarak müşterilerimize kaliteli ürünler vaat etmektedir. Sizler de juul pod fiyatları incelemesi yaparak firmamızdan kolaylıkla juul pod sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir