Juul Sigara Kullanımı

juul nasıl kullanılır
juul nasıl kullanılır

juul nasıl kullanılır Elektronik sigara teknolojisinin artış göstermesi ile birlikte farklı cihaz tipleri de ortaya çıkmıştır. Juul sigara da son yıllarda kullanıcılar tarafından rağbet gören ürünler arasında yer alır. Juul sigara kullanımı ve diğer önemli bilgiler hakkında içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Son 2 yıldır trend olan ve kullanıcıların sigara ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Juul, elektronik sigara piyasasında bir devrim niteliğindedir.

Juul sigara, piyasada yer alan klasik elektronik sigaralar gibi likit ile çalışmaz. Juul pod mod cihazlarının kendine ait özel likitleri bulunmaktadır. Henüz yeni keşfedilen nic salt e-likitler ile çalışma performansı gösterirler. Salt likitler tütün yapraklarından elde edilen nikotin ile yapılır. Bunun için içiciye daha fazla zarar verir.  Ancak Juul sigaradan alacağınız bir iki duman nikotin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaya yetecektir.

Juul Sigara Özellikleri Nelerdir?

Juul sigara özellikleri aşağıdaki gibi gösterilebilir;

 • Juul pod mod cihazlar diğerlerine nazaran son derece küçük boyutlara sahiptir. Küçük olmaları günlük hayatta rahatça kullanılmasını ve portatif olarak istenen her yere taşınmasını sağlamaktadır.
 • Juul boyutları 8.72*9.48 şeklindedir.
 • Juul sigara kartuşlarında bulunan nikotin oranı %5 seviyelerindedir.
 • Juul Watt değeri 8 Watt olmak üzere sabittir.
 • Juul pod mod sigara modellerinde metalik gri ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı renk bulunur.
 • Juul kartuşlar 4 adet halinde satışa sunulmaktadır.

Juul Sigara Kullanımı Kılavuzu

Juul sigara kullanımı oldukça kolaydır ve kullanıcıyı yormaz. Juul sigaranın üzerinde herhangi bir şekilde düğme yer almaz. Diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi sürekli yönlendirme yapmaz. Tak çıkar şeklinde kartuşlar yer almaktadır. İki parçayı birleştirmeniz durumunda Juul sigaranız kullanıma hazır demektir. Dikkat etmeniz gereken tek unsur Juul içinde yer alan USB şarj kablosunu kaybetmemenizdir.

Juul sigarayı yeni kullanmaya başlayanlar için paket dahilinde Juul pod mod, şarj aleti, kullanım kılavuzu ve 4 tane kartuş yer alır. Elektronik sigara kullanıcısı hepsini deneyerek hangi aromanın kendi ağız tadına uyduğunu anlayabilir. Gelen kartuşlarda Mango, Mint, Virginia Tobacco ve Royal Creme yer almaktadır.

İngiltere Sağlık Örgütü tarafından yapılan incelemelere göre Juul sigara kullanmak diğerlerine kıyasla %95 oranında daha güvenlidir. Genel olarak bir Juul sigara size bir gün boyunca yetecektir. Elbette günlük puf çekme oranınız da bu durumu değiştirebilmektedir.

Juul Sigara Özellikleri

Juul sigara özellikleri maddeler halinde aşağıda listelenmiştir;

 • Juul sigara rahat bir kullanıma sahiptir. Kartuşu sigaraya takmanız halinde kullanıma hazır hale gelir.
 • Özgün kullanıma sahiptir. Pek çok elektronik sigara kullanıcısı Juul sigaranın diğerlerine nazaran çok farklı bir tat sunduğunu ifade etmektedir.
 • Juul sigaralar salt likite sahiptir. Salt nikotinden yapıldığı için diğerlerinden daha farklıdır. Böylece kullanıcılar yalnızca birkaç puf ile nikotin gereksinimini karşılar.
 • Juul sigara modelleri gerçek sigara keyfini sürdürür. Pek çok kullanıcı gerçek sigaraya en yakın elektronik sigaranın Juul olduğunu söylüyor.
 • Portatif ve hafif tasarıma sahiptir. Bu sayede taşıması da oldukça kolaydır.
 • Sızdırma sorununa sahip değildir. juul sigara kartuşlarında herhangi bir şekilde akıtma olmamaktadır. Kartuş direk cihaza oturur ve akıntı gibi sıkıntılar olmamaktadır.

Juul Sigara Fiyatları

Juul sigara fiyatları değişen piyasa koşullarına göre farklılık gösterir. Popüler bir sigara olduğundan ötürü piyasada sahtesini çıkaran pek çok dolandırıcı vardır. Alışveriş yaparken ürünün orijinal olduğuna dikkat etmelisiniz. Güvenilir, kaliteli ve gerçek sigara hazzını yaşatacak Juul elektronik sigara modellerini temin etmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir