JUUL Pod Kartuş İncelemesi

JUUL Pod Kartuş İncelemesi
JUUL Pod Kartuş İncelemesi

 

JUUL Pod Kartuş İncelemesi Geri dönmeye devam edeceğiniz basit ama etkili bir lezzet seti. Elektronik Sigara Teknolojisi ve İncelemeleri

JUUL kapsülleri (veya bilindiği şekliyle JUUL pod’lar), herhangi bir JUUL e-sigaranın kalbidir. Ama ne kadar iyiler? Ve bu popüler bölmeler rekabete dayanabilir mi? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Dış görünüş
JUUL bölmeleri ilk bakışta oldukça mütevazi görünüyor, ancak daha yakından bakarsanız, aslında oldukça karmaşıklar. İyi tasarlanmış bir üst kapak, kalan e-sıvıyı görüntülemek için ‘elmas benzeri’ bir pencere oluşturmak için pille zahmetsizce birleşir.

İçeride, bölmenin altına yakın iki fitil görebilirsiniz ve bu da içerideki tüm sıvıyı kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, kullanım sırasında gücün kesintiye uğramamasına yardımcı olan tabanda altın renkli bağlantılar da vardır.

JUULpod’lar kesinlikle yüksek kaliteli görünüyor ve önceden doldurulmuş bölmeler söz konusu olduğunda, kesinlikle uygun görünüyorlar.

Verim
JUUL cihazı, piyasadaki diğer ünitelere kıyasla çok küçüktür. Ancak performans söz konusu olduğunda gerçekten çok fazla bir etkisi olmuş gibi görünmüyor. JUUL bölmeleri bol miktarda buhar üretmeyi başarıyor ve ben de lezzetten etkilendim.

JUUL Pod çeşitte mevcuttur; Dut , Altın Tütün , Mango , Mentol , Nane ve Zengin Tütün . Her birinin kendine özgü bir deneyimi var ama kişisel favorilerim Berry ve Mango oldu. Ben meyveli tatların büyük bir hayranıyım ve bunlar ben dışarıdayken orayı vurdu.

Gelenekçiler için, Zengin Tütün, Mentol ve Altın Tütün, sigaraya harika alternatifler olacak ve bu tatları iyi bir şekilde kopyalayacaktır.

JUULpod‘ların 0,7 ml’lik kapasitesi oldukça düşüktür, ancak içindeki güzel tuzlu e-sıvı sayesinde düşündüğünüzden daha uzun süre dayanır. Günde yaklaşık 2 tane kullandım, ancak günde 10 ml’den fazla standart e-sıvı kullandığımı düşünürsek, bu iyi gidiyor.

Bölmelerin e-sıvıyı boşalana kadar eşit ve tutarlı bir şekilde kötüleştirdiğini buldum. Tutarlı kullanımla kuru yanığa neden olabilecek veya kötü fitilleme tasarımı nedeniyle basitçe kullanılmayan sıvıyı geride bırakabilecek bazılarını daha önce kullandığım için bu bir olumlu.

Kısacası, JUUL bölmeleri küçük boyut için gerçekten iyi performans gösterdi ve mevcut lezzet seti ile herkese uygun bir seçenek var.

Kullanım kolaylığı
JUUL Kapsülleri, kullanımı en kolay elektronik sigara ürünlerinden biridir. Önceden doldurulmuşturlar ve bobin değişikliği veya bu konuda herhangi bir kurulum gerektirmezler.

Tek yapmanız gereken bölmeyi çıkarmak, alt kapağı çıkarmak ve JUUL piline takmak . Kullanışlı olan kalan sıvıyı takip etmenizi sağlayan bir görüntüleme penceresi görülebilir.

Pil otomatik olarak etkinleştirildiğinden herhangi bir tuşa basmanız bile gerekmez. Bu, JUUL kapsüllerini kullanımı en kolay elektronik sigara ürünlerinden biri yapar. Hala sigara içen insanlar için bu harika, karmaşık olmayan bir alternatif.

Burada gerçekten söylenecek fazla bir şey yok! Kullanımı kolay e-sigaralara değer veriyorsanız, JUUL kapsülleri kesinlikle aradığınız şeye sahiptir.

Fiyat
JUULpod’lar kuşkusuz en ucuz seçenek değil. Web sitemizde paket başına 8,49 £ (başka bir yerde 10,99 £!), daha ucuz alternatifler var. Ancak hiçbiri JUUL ile aynı sadeliği sunmuyor.

JUUL kapsüllerinin çok yüksek kalitede olduğunu ve yalnızca sigara içenleri sigaradan uzak tutmak için sağlandığını bilirsiniz. Tat seçenekleri, özel olarak formüle edilmiş nic salt e-sıvı ve kompakt boyut, hepsi öne çıkıyor.

Ayrıca , seçtiğiniz 12 paketi ayda 84,99 £ karşılığında doğrudan kapınıza teslim eden JUUL Pod aboneliğini de alabilirsiniz . Bu, paket başına sadece 7,08 £ ‘a çıkıyor!

Hedef kitle
JUUL bölmeleri, yeni veya mevcut gazeteler tarafından kullanım için çok uygundur. Elektronik sigara konusunda yeniyseniz, kullanımı kolaydır ve bir dizi tanıdık tatla gelirler. Nic salt e-sıvı formülasyonu ayrıca sigara içme hissini yakından taklit etmeye yardımcı olur.

Benim gibi hali hazırda elektronik sigara kullanıyorsanız, bunları normal e-sigaranızı çıkarmanıza gerek kalmadan yanınızda taşımayı uygun bulacaksınız. Dışarıda büyük ve hantal bir şey taşımak istemediğim için kendimi JUUL bölmelerini kullanırken buldum.

Hangi elektronik sigara aşamasında olursanız olun, JUUL bölmeleri daha önce var olduğunu fark etmediğiniz bir boşluğu doldurabilir.

JUUL bölmelerini kullanmaktan gerçekten keyif aldım. Önceden doldurulmuş kapsüller her zamanki tercihim değil, ama şimdi bu fikre çok daha fazla ısındım. Kullanım kolaylığı, harika tatlar ve taşınabilirlik sayesinde, kendimi bu yollara düşündüğümden daha sık ulaşırken buldum.

JUUL’un bu kadar başarılı olmasının bir nedeni var. Ürününün geliştirilmesi ve tasarımına önemli ölçüde zaman ve çaba harcandığı açıktır. JUUL bölmeleriyle kendi zamanımı geçirdikten sonra, kesinlikle yeni bir hayranları olduğunu söyleyebilirim.

Okuduklarınızı Beğendiniz mi?
Bu incelemeyi okumaktan keyif aldıysanız, neden elektronik sigara arkadaşlarınızla paylaşmıyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir