Elektronik Sigara İçin Mobil Uygulamaları

Elektronik Sigara 0cin Mobil Uygulamalar1

Akıllı telefonlar artık hayatımızın her yerinde! Sigara bağımlıları için aynı şeyi elektronik sigara için de söyleyebiliriz. Sitemiz blogvaper.com ‘da daha ilkin “klon elektronik sigaraları iyi mi anlarsınız?” başlıklı bir makale yazarak kullanıcıları düzmece e-sigara cihazları konusu ile alakalı bilgilendirmeye çalışmıştık. Özellikle düzmece SMOK e-sigaraları basitçe idrak etmek için VapingTour uygulamasından ve iOS işletim sistemi üzerinde bu uygulamayı iyi mi kullanabileceğinizden laf etmiştik. Bugün ise, e-sigaracılar için kullanımı kolay mobil programlar konusunu ele alacak ve bu programları iyi mi indirebileceğinizden özelliklerine kadar her hususta size malumat vermeye itina göstereceğiz.

Vaffle Uygulaması
Vaffle, e sigara kullanan her insana hitap eden bir cep telefonu uygulaması. Android ve iOS işletim sistemleri için kullanılan elektronik sigara uygulaması Vaffle bunun yanı sıra parasız ve bu yüzden her kullanıcıya hitap ediyor. Vaffle uygulaması için elektronik sigara kullanıcıları için hususi olarak hazırlanmış bir Instagram da denebilir. Facebook ve Youtube’ un e-sigara kullanıcılarına çok dostça davrandıkları söylenemez ve Vaffle, bu boşluğu değişik aplikasyon yapısı ile doldurmayı başarıyor.

Vaffle E-Sigara Aplikasyonu İle Neler Yapılabilir?
Vaffle ile yapabileceğiniz birçok şey var. Android ve iOS için indirebileceğiniz bu mükemmel e-sigara aplikasyonu parasız olduğundan olabildiğince tanınmış ve yerli – yabancı birçok elektronik sigara kullanıcısına hitap ediyor. Vaffle ile;

•Kendi e-sigara videolarınızı siteye yükleyebilir ve öteki kullanıcılar ile paylaşabilir,
•Günde ne kadar elektronik sigara kullandığınızı siteye girerek siteyi bir günlük gibi kullanabilir,
•Marka ve modeli ne olursa olsun bütün elektronik sigara, coil (bobin) ve atomizer tanklar ile alakalı malumat alabilir
•Kendi e-likitlerinizi yapmak için ayrıntılı bir rehber ve hesaplama aracı bulabilir,
•Dünya çapında sizinle aynı marka ve modeldeki elektronik sigara kullanıcıları ile iletişim kurabilirsiniz.

Vaffle, elektronik sigara kullanıcıları için kullanımı kolay birçok değişik aracı sizlere sunuyor. Üstelik hem Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler hem de iOS kullanıcıları için verdiğimiz bağlantılardan telefonunuza basitçe indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak Vaffle, yerli bir e-sigara uygulaması olmadığı için, iyi derecede İngilizce icap ediyor ki bu, uygulamanın tek negatif yanı.

Vape Boss E-Sigara Mobil Uygulaması
Temiz ve renkli bir kullanıcı arayüzü bulunan Vape Boss, ücret ödemeden hem iOS hem de Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere indirilebiliyor. Renkli ve kolay arayüzüne rağmen Vape Boss Aplikasyonu kolay bir tatbik olmasının da ötesinde adeta elektronik sigara kullanıcıları için geliştirilmiş mobil bir platform ve harbiden kendisinden beklenmeyecek derecede detaylı.

Eğer yurt dışına sık çıkan biriyseniz Vaper Boss işinize yarayabilir hatta bu platformda kendi işinizi dahi kurabilirsiniz. Ülkemizde kullanım alanı kısıtlı olan tatbik (ülkemizde ve dünyanın birtakım bölgelerinde e-sigara kullanmak yasaktır, blogumuzdan bu ülkeleri rahatça öğrenebilirsiniz) parasız olduğundan popüler.

Oldukça ayrıntılı bir yapısı olan Vape Boss, Android ve iOS işletim sistemini kullanan telefon ve tabletlerle rahatça kullanılabilir. Ancak iOS’ da ve Google Play’ de birtakım zamanlar tatbik marketlerden muhtelif nedenlerle kaldırılıyor. Uygulamadan en çok verim almak için ise yabancı dil kuşkusuz ki şart. Uygulamayı Vape Boss kelimeleri ile Google Play’ de aratabilir ve ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Ohm’s Law Elektronik Sigara İçin Mobil Uygulama
Ohm’s Law, elektronik sigara kullanıcılarının sıklıkla birbirlerine karıştırdıkları ohm, watt ve mAh ve güç terimlerinin birbirleri ile olan ilişkilerini çok daha iyi anlamanızı sağlıyor. Kulağa ilginç gelebilir fakat bilhassa bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız coil – bobin tellerinden geçen elektrik enerjisi miktarı, direnç ve volt gibi nedenler sizin için mühim olabilir. Bu durumda Ohm’s Law sizler için makul bir elektronik sigara mobil uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulama Android’ de bulunmuyor, iOS’ da ise aplikasyon marketinden kaldırılmadığında uygulamayı indirebilirsiniz. Ancak aplikasyonun iOS versiyonunda tatbik içi satın alma ile aplikasyonun araçlarını geliştirme imkanı bulabiliryorsunuz. Ohm’s Law, fazla buğu elde etmek için yüksek watt değerlerinde çekim yapmak isteyen mod kullanıcılarına hitap ediyor. Link üstünden iOS versiyonuna erişebilir ve uygulamayı şimdi indirebilirsiniz.

The Vape Tool Elektronik Sigara Aplikasyonu
Elektronik sigara mobil uygulamalarının pek çoğu, sizlere özellkle coil (bobin) hesabı konusu ile alakalı yüzeyel malumat verir. Ancak The Vape Tool , bilhassa bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız ve değişik bobin telleri kullanıyorsanız, The Vape Tool sizler için olmazsa olmaz bir e-sigara mobil uygulamasıdır.

The Vape Tool bilhassa değişik tel çeşitleri ile kendi coil sarımlarınızı yapmanızı elde eden bir tatbik olduğundan son aşama başarılı. Uygulama vasıtası ile değişik sarım tellerinin direnç seviyesi, hangi watt değerlerinde kullanılabileceği gibi birçok değişik mevzu ile alakalı malumat alabiliyorsunuz.

Özellikle son yıllarda birçok elektronik sigara kullanıcısının kendi coil – bobin yapılarını oluşturduklarını söyleyebiliriz. Eğer siz de kendi atomizer coil bobin yapılarınızı sarıyorsanız url üstünden The Vape Tool iOS versiyonuna ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. App Store’ da bulunmayan bu elektronik sigara aplikasyonunun reklamlı sürümü parasız fakat reklam görmeye tahammülünüz yoksa, ufak bir ücret karşılığında uygulamayı rahatça satın alabiliyorsunuz. The Vape Tool Android Link ile uygulamayı telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz.

E-Liquid Calculator Aplikasyonu
Ülkemizde elektronik sigara ve e-likit içeriklerinin fiyatlarının devamlı değişkenlik göstermesi, tecrübeli olsun olmasın birçok e-sigaracının kendi e-likit ve premium likit içeriklerini yapmalarına niçin oluyor. Elbette kaliteli bir hazır premium likit ya da e-likit içinde ne olduğunun verdiği hazzı bir evyap likit içinde ne olduğunun vermesi son aşama zor. E-Liquid Calculator , kendi e-likit ve premium e-likit içeriklerini hazırlamayı düşünen e-sigara kullanıcıları için son aşama kaliteli bir uygulama.

E-Liquid Calculator aplikasyonu sayesinde, bir e-likit yapacakken hangi katkı maddesinden ne kadar katmanız icap ettiğini hesaplayabilir ve benzersiz aromalı e-likit içerikleri yapabilirsiniz. PG – VG, aroma ve baz nikotin dengesine E-Liquid Calculator ile karar verebilir ve mükemmel e-likit içerikleri meydana getirebilirsiniz. Sadece Android telefon ve tabletler için indirilip kullanılabilen E-Liquid Calculator, bunun yanı sıra birbirinden değişik e-likit tariflerine birkaç tıklama ile ulaşmanızı sağlıyor. Link üstünden Android cihazlar için aplikasyonu parasız indirebilirsiniz.

Vape E-Sigara İçin Mobil Uygulama
Elektronik sigara kullanıcıları için hususi olarak geliştirilmiş bir akıllı telefon uygulaması olan Vape, e-sigara kullanıcılarına birçok değişik imkân sunuyor. Bunlar içinde kendi e-likitlerinizi yapabilmek için rahatça reçetelere ve e-likit tariflerine basitçe ulaşabilmenizden, mod elektronik sigaralardaki ohm ve watt ayarları ile alakalı destek araçlara kadar ihtiyaç duyduğunuz her şeyi Vape e-sigara mobil uygulamasında bulabilirsiniz. Uygulama, Android telefon ve tabletler için ücret ödemeden indirilebiliyor. Uygulamayı ücret ödemeden indirebilmeniz mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir