Vaporesso Luxe 220W Ürün İncelemesi

Vaporesso Luxe 220W Urun 0ncelemesi

E-sigara endüstrisinin son yıllarda adından laf ettiren markası Vaporesso, birçok kullanıcı tarafınca olabildiğince sevilen bir e-sigara üreticisi. Firma, piyasaya sürdüğü ve şu anda blogvaper.com adresinden de özgün haline erişebileceğiniz Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti ile gene adından laf ettireceğe benziyor. İşte yeni nesil mod elektronik sigara kiti: Vaporesso Luxe E-Sigara Kiti.

220 Watt’ lık, Son Teknoloji Bir Mod Elektronik Sigara
Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti, atomizeri ve öteki özellikleri ile tam bir kit. SKRR ismi verilen hususi ve üstün özelliklerle donatılmış atomizer tank, Vaporesso Luxe’ e benzersiz kullanım üstünlükleri sağlıyor. Üstelik bu mod elektronik sigara 220 Watt’ a kadar çıkabiliyor ve bilhassa yoğun buğu isteyenlerin bütün gereksinimlerine yanıt veriyor.

146 mm boyundaki Vaporesso Luxe, 220 Watt’ lık kuvvetlli bir mod elektronik sigara ve bunun karşılığında 2 tane 18650 şarjlı pil ile çalışıyor. Elbette şarjlı piller atomizer tank değil, Vaporesso Luxe’ un öteki fonksiyonları için de gerekli.

2 İnçlik Renkli Dokunmatik TFT Ekran Ve Fazlası
Mod elektronik sigara modellerinde (özellikle de 220 watt cihazlarda) genelde monitör 0.96 inçlik bir kareden oluşur. Bu ekranlar renksizdir ve mod gövdenin üstündeki fizyolojik tuşlarla yönlendirilirler. Ancak Vaporesso Luxe Elektronik Sigara sizlere çok daha fazlasını sunuyor.

Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üstünde yalnızca bir tane fizyolojik tuş bulunuyor. Bu fizyolojik ateşleme tuşu dışındaki bütün ayarlar ve göstergeler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üstünde bulunan 2.0 inçlik dokunmatik – renkli TFT monitör üstünde görünüyor ve bu büyük ekran, e-sigaranın hem güzel duyu hem de ileri teknoloji bir aygıt olmasını sağlıyor.

OMNI 4.0 İşlemci Artıları…
Vaporesso Luxe, önemli oranda ileri düzen bir mod elektronik sigara. Cihaz, yalnızca büyük ekranı, avuç içerisine sığan mod beden boyutu ve 2.0 inçlik renkli – dokunmatik TFT monitörü ile değil, OmniBoard 4.0 İşlemci altyapısı ile de öne çıkıyor. Kısa dönem koruması, azca likit uyarı sistemi, aşırı ısınma uyarısı, düşük batarya uyarısı gibi bütün kullanıcı dostu özellikler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigarada bir araya geliyor.

Hızlı Şarj Ve SKRR Atomizer Tank
Tipik bir E-sigara kullanıcısı için, bilhassa yüksek kapasiteli mod elektronik sigara modellerinin şarjı her vakit problem olmuştur. OmniBoard 4.0 işlemci altyapısı kullanan Luxe, süratli şarj ile normalde 4 – 5 saat olan şarj süresini 1 – 1,5 saate kadar indirebiliyor. Üstelik hususi SKRR Tank, 0.03 – 5.0 Ohm arasında buğu elde etmenizi sağlıyor.

Vaporesso Luxe’ de bulunan SKKR Atomizer tank, 8 ML’ lik bir kapasiteye sahip. Ancak TPD versiyonunda (sigara içimi) tank boyutu 2 ML’ ye kadar düşüyor. Özel çocuk kilidi bulunan atomizer tank, tepeden dolduruluyor. Ancak hususi atomizer tankın bütün özellikleri bununla da sınırı olan değil.

Vaporesso Luxe E-Sigara kitindeki atomizer tank, QF ismi verilen hususi bir tabii fiberden üretilmiş coil (bobin) kullanıyor. Bu da Vaporesso Luxe’ un likit sızdırma, buğu çekerken ağza likit sıçratma, azca ve düşük buğu verme – coil yanması gibi birçok problemi ortadan kaldırıyor ki bu, bilhassa yüksek kapasiteli elektronik sigaralarda karşımıza çıkan bir hususiyet değil.

Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kimler İçin Uygun?
Eğer ileri düzen bir e-sigara istiyorsanız Vaporesso Luxe’ u tercih edebilirsiniz. Stoklarımızda özgün olarak bulunan bu benzersiz ve teknoloji harikası mod e-sigara kiti, kutu içinde silikon ring kısmından mikro USB şarj kablosuna kadar bulunan bir kutuda sizi bekliyor. Sitemizden derhal sipariş verebilir isterseniz ürününüz elinize geçtiğinde orijinalliğini blog içeriğimizden yardım alarak sorgulayabilirsiniz.

Luxe, Yeni Vaporesso Yıldızı Olmaya Aday!
Vaporesso Luxe, ileri düzen özellikleri ile olabildiğince etkin bir elektronik sigara. Hatta Luxe, bir e-sigara olmanın da ötesinde e-sigara serisi. Eğer İngilizceniz varsa, Vaporesso’ nun resmi internet sitesinden cihazla alakalı daha geniş malumat alabilirsiniz. Bunu Vaporesso Luxe E-Sigara Kitinin ilaveten bir “nano” versiyonunun satışa sunulmuş olduğundan da anlayabilirsiniz. Kim bilir? Belki de Vaporesso Luxe, yeni Revenger olma yolunda ilerliyordur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir