Clic Vapor Pod E-Sigara İncelemesi

Clic Vapor Pod ESigara 0ncelemesi 1

Zarif, Şık Ve Elegant Bir Pod E-Sigara Arayanlar İçin İdeal Clic Vapor Pod E-Sigara Sizlerle

Pod e-sigara rüzgarı dünya genelinde esmeye devam ediyor. Hantal mod elektronik sigara cihazlarının yerini artık daha ufak ve zarif pod mod e-sigara modelleri alıyor. Clic Vapor pod e-sigara, bunlardan bir tanesi. Yapı ve hususiyet olarak SMOK Infinix ve Juul’a olabildiğince benzeyen Clic Vapor pod e-sigara cihazı; kibar ve işlevsel bir pod e-sigara aleti olarak karşımıza çıkıyor. Zarif, şık ve elegant bir pod e-sigara arayanlar için en uygun Clic Vapor Pod E-Sigara sizlerle.

Juul Katili: Clic Vapor Pod E-Sigara

Vapor pod e-sigara çok açıdan son vakit ABD’ de yasaklanmış olan Juul ‘a olabildiğince benziyor. Belki de bu yüzden aygıt bilhassa yurt dışındaki sitelerde “Juul Killer” olarak biliniyor. Clic Vapor Pod E-Sigara, Juul’un katili olabilir mi? Bunu vakit gösterecek. Ancak birçok açıdan Clic Vapor Pod sistem e-sigara aletinin hakikaten de Juul’a üstün olduğu da bir gerçek. Ancak Clic birçok özelliği bakımından Clic Vapor’a çok benziyor. Bu özellikler arasında pod kartuşun tekrar doldurulamaması ilk başta yer alıyor. Eğer Juul’a hoş bir alternatif arıyorsanız bilhassa yurt haricinde “juul killer” olarak malum Clic Vapor’u tercih edebilirsiniz.

Clic Vapor Pod E-Sigara Nasıl Bir Cihaz?

Clic Vapor Pod E-Sigara, yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz suretiyle beden yapısı ve öteki özellikleri bakımından SMOK Infinix ve Juul’a olabildiğince benziyor. Boyu neredeyse takribi bir dolma kalem kadar olan Clic Vapor Pod E-Sigara, ufak gövdesinin içerisinde 350 mAh’lık bir bataryaya sahip. Buna ayrıca öteki pod elektronik sigara modellerinde olduğu gibi, beden genişliği yalnızca bir USB hafıza kadar. Clic Vapor Pod e-sigara, 1.5 ml’lik salt likit haznesine sajip pod kartuşları kullanıyor. Genellikle öteki pod elektronik sigara modellerinde olduğu gibi yüksek nikotin değerine haiz bir salt likit kullandığınız için bu salt likit haznesi kafi oluyor.

Clic Vapor pod -sigara alüminyumdan üretilmiş bir gövdeye sahip. Gövdesi üstünden rahatlıkla sıcaklık denetimi yapabildiğiniz Clic Vapor, gövdesinin altında bir tane mikro USB şarj girişine sahip. Bu şarj girişi, ofis ortamındaki bir bilgisayar üstünden ya da yalnızca mikro usb şarj kablosu kullanarak aleti rahatlıkla şarj edebilmenize imkân sağlıyor.

Son aşama hafifçe bir pod e-sigara modeli olan Clic Vapor, kuvvetli – uzun süre dayanabilen – modern tasarımlı ve basitçe taşınabilen bir pod e-sigara aleti olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bütün bu özelliklerinin yanısıra kuşkusuz Clic Vapor’un birtakım eksiklikleri de yok değil. Bunların başında, Clic Vapor Pod E-Sigara aletinin tam bir pod e-sigara olması geliyor. Yani bu cihazda salt likit dolumu yapmanız pek olası olmuyor. Eğer Clic Vapor kullanıyorsanız ve pod kartuşunuzdaki salt likit bittiyse tekrar doldurmanız olası olmuyor. Bunun yerine yeni bir pod kartuş kullanmanız gerekli. Genellikle 4’lü pod kartuşlar haline satılan Clic Vapor Pod Kartuş modelleri birçok değişik aromaya sahipler. One Hit Wonders, Unicorn Milk ve aynısı aromaların izlerini taşıyan pod kartuşlar sizlere tütünden Küba Purosuna, komplike meyveden naneye – menthole kadar birçok aroma opsiyonu sunuyor.

Clic Vapor Pod E-Sigara Özellikleri

Clic Vapor pod elektronik sigara, bir dolma kalem kadar boya sahip. Alüminyum gövde, Clic Vapor Pod e-sigara aletinin bunun yanı sıra olabildiğince hafifçe ve taşıması kolay bir aygıt haline gelmesini sağlıyor. Pek çok değişik renk opsiyonu bulunan Clic Vapor’un pod kartuş çeşitleri de bir o denli fazla. Havana, Berry Bomb, Mango Bomb, Unicorn Strawberry Cream gibi sırayla tütün, komplike orman meyveleri, mango ve çilekli süt aroması taşıyan kartuş – pod yapılarını kullanarak hafifçe ve kullanımı kolay bir pod e-sigara tecrübesini Clic Vapor pod elektronik sigara keyfini doyasıya yaşamanız mümkün.

Clic Vapor pod elektronik sigara, 350 mAh’lık bir bataryaya haiz ve beden üstündeki mikro USB şarj girişi vasıtası ile rahatlıkla şarj olabiliyor. Tahmin edeceğiniz suretiyle Clic Vapor Pod E-Sigara, sigara içimi – MTL için hususi olarak geliştirilmiş olan bir e-sigara modeli. Cihaz, beden üstündeki led lambası vasıtası ile sizlere enerji seviyesi – batarya miktarı ile ilgili malumat veriyor. Bununla birlikte sıcaklık kontrolünü gene aygıt üstünden yapmanız mümkün. Pod kartuşu tekrar doldurulamayan Clic Vapor pod e-sigara aleti 1,5 ml’lik kartuşlara haiz ve günlük kullanım için olabildiğince ideal. Kendi resmi sitesinde Clic Vapor pod e-sigara, pod kartuş ve batarya gövdesi olmak suretiyle iki değişik şekilde satılıyor. Clic Vapor pod e-sigara gövdesi, Clic Vapor Battery System olarak isimlendiriliyor ve sitede yer alıyor. Farklı renk seçenekleri içerisinden dilediğiniz Clic Vapor Pod E-Sigara aletine ulaşmanız mümkün.

Clic Vapor Pod Kartuşları Ne Kadar Dayanıyor?

Bunun için gene Clic Vapor’un kendi resmi sitesine göz atabilirsiniz. Yetkililer, her pod kartuş yapısının aşağı yukarı olarak 2 paket sigaraya muadil bir nikotin sağladığını belirtiyorlar. Yani şayet günde 1 paket sigara içen biriyseniz, bir Clic Vapor pod kartuş ile iki gün geçirmeniz mümkün. Elbette bu kıymet tamamiyle sizin günlük sigara tüketiminiz – kullanımınız ile ilgili.

Clic Vapor pod elektronik sigara aletinin sizlere sunmuş olduğu bir öteki üstünlük da, bu pod e-sigara aletinin sızıntı konusu ile ilgili son aşama güvenilir olması. Yani pod kartuşu cihaza takdığınız andan itibaren salt likitin sızmasından kaygı etmenize mutlaka gerek yok.

Clic Vapor’u kullanıcılar arasında kullanımı kolay ve işlevsel kılan unsurların başlangıcında kullanım süresi geliyor. Günümüzde çok daha yüksek durağan(durgun) pil seviyesine haiz pod e-sigara cihazları bulunuyor. Ancak SMOK Infinix ve Juul gibi pod kartuşlu e-sigara cihazlarının da benzer batarya kapasitesini belirtmekte yarar var. Ancak her durumda cihazın size gün içerisinde problem çıkarmadan nikotin sağlayacağını söylemek mümkün. Çünkü Clic Vapor çok kolay biçimde şarj edilebiliyor. Basit bir micro USB kablosu üstünden şarj olabilen cihaz, evde ya da ofiste rahatlıkla kullanılabilir.

Kimler Clic Vapor Kullanmalı?

Bu ufak pod e-sigara aleti daha fazla hanımlara yönelik bir pod aygıt gibi. Hafif ve taşıması kolay alüminyum gövde, Clic Vapor’u olabildiğince kullanımı kolay kılıyor. Pod kartuş değişiklik konusunu hesaba katmazsak, sigarayı yeni bırakmış olan kullanıcılar da Clic Vapor’u rahatlıkla kullanabilirler. Mod elektronik sigara modellerinin aksine Clic Vapor, birçok açıdan son aşama kolay bir kullanıma sahip. Bu yüzden komplike mod elektronik sigara modelleriyle ilgilenmek istemeyenler Clic Vapor kullanabilirler. Bu tipteki tüketicilerin başlangıcında ise hanımlar ve yaş averajı yüksek olan kullanıcılar geliyor. Yine tütün sigarası kullanmayı yeni bırakmış kullanıcılar ve kolay e-sigara cihazları arayan kullanıcılar da Clic Vapor’ u kullanabilirler.

Clic Vapor Pod Kartuşları Çeşitleri, Clic Vapor Pod E-Sigara Fiyatı Ve Diğer Detaylar.

Clic Vapor’un birçok açıdan tam bir pod e-sigara aleti olmasından laf etmiştik. Pod kartuşları tekrar dolduramıyor olmak, coil yapısının değiştirilemiyor oluşu kim bilir Clic Vapor’un mühim olumsuz tarafları arasında yer alıyor. Ancak gene de şirket size cihazla kullanabileceğiniz birçok değişik pod kartuş sunuyor. İlk olarak cihazın batarya gövdesinin ve pod kartuşlarının fiyatından laf edelim.

Clic Vapor 230 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Pod kartuşlar ise 4’lü paketler durumunda satılıyor ve 100 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Pod kartuşların çeşitleri ise şöyle; Vgod Cubano (tütün), Original Red(tütün karışımı), Minthy Menthol (Nane), Peach Sunrise (Şeftali), Havana (Puro Tütünü), Pink Passion (Meyve Karışımı), Lush Ice (Nane), Honeydew Melon (Kavun)’a ayrıca VGOD ve BVLK Serisi pod kartuşları geliyor. Orijinal bir Clic Vapor’a ulaşmak dilerseniz sitemizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir