Smok Nord Pod İncelemesi Ve Özellikleri

Smok Nord Pod 0ncelemesi Ve Ozellikleri 1

Küçük, Hesaplı, Başarılı Pod Mod Smok Nord Nasıl Bir E-Sigara?

E-sigara dünyasındaki devrimden haberdar mısınız? İşini bilen e-sigara kullanıcıları ise artık pod mod / pod e-sigara olarak malum e-sigaraları tercih ediyor. Sadece mod e-sigara dünyasında değil, pod e-sigara dendiğinde de akla gelen ilk isimlerden biri kuşkusuz SMOK. SMOK Nord Pod ise, birçok kullanıcının kullandığı eğlenceli bir pod e-sigara olmayı çoktan başardı. Küçük, hesaplı, etkin pod mod SMOK Nord iyi mi bir e-sigara? Eğer siz de merak ediyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerisinde ne olduğu çok seveceksiniz. Elbette SMOK Nord Pod’a ulaşmak için internet sitemizden de sipariş verebileceğinizi unutmayın. Aynı şekilde SMOK Nord Pod için lüzumlu olan bütün pod kartuş ve salt likit içerikleri için de sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sadece 80 Gram Ağırlığında Başarılı Bir Pod E-Sigara: SMOK Nord Pod

 SMOK Nord Pod Kit, tam bir pod mod elektronik sigara kiti. Sadece 80 gram ağırlığında olan SMOK Nord Pod Kit, 94 mm boyunda 30 mm eninde ve 18 mm kalınlığında boyutlara haiz olan SMOK Nord Pod, en çok 15 watt ile buğu meydana getirebiliyor. Cihaz 10 – 15 watt arasında güç meydana getiriyor. Smok Nord Pod bu enerjisini içerisinde saklamış olduğu 1100 mAh’lık durağan(durgun) pile borçlu. Bu pil vasıtası ile gün içerisinde basitçe kullanılabilen Smok Nord Pod, 3.3 – 4.2V akım çıkışı sağlıyor.

Smok Nord Pod, 3 ml’lik bir salt likit haznesine sahip. Smok Nord Pod’daki bu ufak likit haznesi sizi şaşırtmasın. Çünkü mevzubahis salt likit içerikleri olduğunda bu haznenin olabildiğince kafi bulunduğunu kendiniz de görebiliyorsunuz. Dilerseniz, bu mevzu için daha anlaşılır bir halde söylemeye çalışalım.

Pod Mod E-Sigara Modelleri Neden Küçük Salt Likit Haznesi Kullanıyorlar?

Pod mod e-sigara, pod e-sigara ya da pod elektronik sigara modelleri birçok değişik isimle anılıyorlar. Pod sistem e-sigara, pod mod elektronik sigara gibi tabirler de bu tip sigaralar için kullanılan tanımlar arasında. Pod mod, genelde pod e-sigara dna’sını taşıyan bunun yanı sıra muhtelif işlevsel özelliklerle donatılmış olan e-sigara modelleri için kullanılıyor.

Pod mod e-sigara modelleri, pod e-sigara modelleri genelde çok ufak salt likit haznelerine sahipler. Çünkü bu cihazlarla kullanılan likitlerde nic salt eklentisi kullanılıyor. Nic salt, salt likit içeriklerinin son aşama yüksek bir nikotin değerine haiz olmasını sağlıyor. Bu durum, SMOK Nord Pod ya da aynısı bir öteki pod e-sigara modelinin son aşama ufak salt likit haznelerine haiz olmasını sağlarken bunun yanı sıra düşük watt dereceleri ile çalışmasını sağlıyor. Bugün SMOK Nord Pod’un 10 – 15 watt arasında çalıştığını görüyorsunuz. Çoğu pod mod en çok 40W – 50W arasında çalışabiliyor. Ancak pod sistem e-sigara modellerinin çok daha yüksek watt değerlerine de ihtiyacı yok. Salt likit ile düşük watt, pod mod e-sigara modellerinin kullanıcının nikotin ihtiyacını basitçe karşılanmasını sağlıyor. Şimdi SMOK Nord Pod’un özelliklerine kaldığımız yerden devam edelim.

SMOK Nord Pod Özellikleri

 SMOK Nord Pod’un 1100 mAh’lık pili, gene gövdede bulunan bir mikro USB girişi vasıtası ile rahatlıkla şarj olabiliyor. Dilerseniz 0.6 ohm direnç, 1.0 ohm direnç ya da 1.4 ohm direnç ile çalıştırabildiğiniz SMOK Nord Pod, ayarlanabilir hava kanalları vasıtası ile buğu kapasitesini arttırıyor. Gövde üstünde bulunan büyük ateşleme tuşu vasıtası ile buğu meydana getiren SMOK Nord Pod, bunun yanı sıra birçok değişik özelliğe sahip.

SMOK Nord Pod’un işlevsel – etkin özelliklerinin başında, kısa dönem koruması geliyor. Bu bir pod e-sigara modeli için önemli. Çünkü kısa dönem durumu bir pod mod e-sigara cihazında rahatlıkla meydana gelebilir. Düşük voltaj koruması, 8 saniye ateşleme koruması, düşük voltaj uyarısı, Smok Nord Pod’un mühim bir öteki özelliği. Bu sayede aygıt 8 saniye üstünde ateşlendiğinde kendisini kendiliğinden kapatıyor.

Son olarak SMOK Nord Pod, son aşama ufak bir pod e-sigara kiti ve coil yapıları ile beraber sizlere ulaşıyor. Kutu içeriğinden 0.6 ohm dirençli bir coil ve 1.4 ohm’luk coil (bobin) yapıları, salt likit – sigara içimi için son aşama ideal. Ancak aleti 1.0 ohm dirençli coil ile kullanacaksanız coil (bobin) yapılarını sonradan satın almanız gerekiyor.

SMOK Nord Pod Kit İncelemesi – Detaylı Özellikler Neler?

Smok Nord Pod, coil yapısı değiştirilebilen – salt likit dolumu yapılabilen bir pod e-sigara modeli. Bu açıdan da son aşama kullanımı kolay ve hoş bir aygıt ve öteki pod e-sigara modellerinden belirgin bir farkla ayrılıyor. SMOK’ un öteki bir pod mod e-sigara modeli olan SMOK Novo Pod, birçok özelliği değerlendirildiğinde bu kadar kolay ve kullanımı kolay bir pod mod e-sigara modeli değil. Ancak SMOK Nord Pod, en yakın rakibi olan SMOK Novo ile karşılaştırılamayacak kadar etkin bir pod mod e-sigara modeli.

SMOK Nord Pod’un kutusu içerisinden çıkanlar ise şöyle; 1 tane SMOK NORD Pod Gövde, 1 tane 0.6 ohm dirençli Nord Mesh Coil, 1 tane 1.4 ohm dirençli Nord Regular Coil, 1 tane mikro USB şarj kablosu ve 1 tane İngilizce kullanma kılavuzu çıkıyor. SMOK Nord Pod’un, coil’ini değiştirmeniz için, poa kartuşu gövdeden ayırmanız gerekiyor. Pod kartuş, SMOK Nord’da mıknatıslı bir halde yapışıyor. Coil (bobin) değişimi yapmanız için pod (kartuş) yapısını cihazın gövdesinden çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra alt kısmından coil (bobin) değişimi yapabiliyorsunuz.

Smok Nord Pod’un mikro usb girişi cihazın alt tabanında bulunuyor. Burayı kullanarak cihazınızı isterseniz bilgisayar ya da adaptör üstünden rahatlıkla şarj edebilirsiniz. SMOK Nord Pod’un bir öteki özelliği de batarya seviyesini beden üstünde bulunan ateşleme tuşu üstündeki LED ışıkları. Led lamba, cihazın bataryasında kalan enerji miktarı ile ilgili sizi bilgilendiriyor. Cihaz tam dolu bir şarja haiz olmasından bu lamba yeşil renk fer veriyor ve yeşil renk ışık, cihazın bataryasındaki enerji miktarı %80’in dibine düşene kadar yanmaya devam ediyor. Batarya seviyesi %80 – %50 arasında olduğunda led lamba sarı fer ve %50 dibine düştüğünde ise sarı – turuncu renk fer veriyor. Diğer birçok pod mod elektronik sigara modelinde olduğu gibi SMOK Nord Pod’un gövdesi üstünde bir monitör bulunmuyor. Enerji seviyesini yalnızca beden üstündeki led lamba üstünden görebiliyorsunuz.

SMOK Nord Pod Fiyatı

 SMOK Nord Pod’a 220 – 250 TL bandında değişiyor. Cihazın pod kartuşundaki coil (bobin) yapısı değişebildiği için ekstra bir pod (kartuş) almanıza gerek yok. Ancak, kırılma ya da kaybolma durumuna rağmen gene de SMOK Nord Pod için yedek kartuş – coil almak isteyebilirsiniz. Eğer salt likit içerikleriyle beraber bir pod mod e-sigara almak istiyorsanız ve SMOK Nord Pod’da karar kıldıysanız, o vakit bir salt likit içerisinde ne olduğu ile aleti tercih etmeniz mümkün.

SMOK Nord Pod’u Kimler Kullanmalı?

Tütün sigarasını yeni bıraktıysanız, mod elektronik sigara modelleri sizlere hayli komplike geliyorsa ve kapalı alanlarda – direksiyon başlangıcında kullanabileceğiniz bir pod mod e-sigara arıyorsanız, Smok Nord Pod sizler için son aşama ideal. Kolay bir kullanımı olan olduğu için aygıt bunun yanı sıra ikinci bir pod isteyenler ve daha ilkin mod elektronik sigara kullanmış ve kaliteli – kullanımı kolay bir pod e-sigara arıyorum diyorsanız da SMOK Nord Pod’u tercih edebilirsiniz. Kadınlar, komplike e-sigara kullanamayanlar, mod e-sigara kullanmak istemeyenler, SMOK Nord Pod’u tercih edebilirler.

SMOK Nord Pod İle Hangi Tür Likitler Kullanılmalı Ve Neden?

Bildiğiniz gibi, pod elektronik sigara modellerinin derhal hepsi salt likit şeklinde de malum e-likit içerikleri ile çalışırlar. Çünkü pod e-sigara modelleri düşük watt derecesi ile çalışırlar ve yoğun buğu vermezler. Bu durumda SMOK Nord Pod cihazları salt likit şeklinde de malum e-likit içerikleri ile kullanılırlar. Çünkü bu likitler yüksek nikotin değerlerine sahiptirler ve düşük watt derecesi ile azca buğu verseler de salt likit bu iş için idealdir. Bu nedenle SMOK Nord Pod Kit ile bir salt likit kullanmayı mutlaka dikkatsizlik etmeyin.

SMOK Nord Pod Nasıl Kullanılır?

Smok Nord Pod, öteki pod e-sigara modelellerinde olduğu gibi sızıntı yapmamak mevzusu ile ilgili haklı bir üne sahip. Zaten cihazın salt likit haznesi yalnızca 3 ml’lik bir kapasiteye sahip. Tüm bunlara ayrıca Smok Nord Pod, kutusundan öteki e-sigara cihazlarında olduğu gibi bataryası boş olarak sizlere ulaşıyor. Cihazı şarj ettikten sonra ve tam doluma ulaşmış olduğu vakit aleti kullanma imkânına haiz oluyorsunuz. Öncelikle aleti şarj etmeli, coil (bobin) değişimi yapmanız ve salt likit dolumu ile SMOK NORD Pod Kit’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Smok Nord Pod’un salt likit dolumu ise pod kartuşunun tarafındaki kısımdan yapılıyor. Bu kısım silikon bir tıpa ile kapatılıyor. Çoğu salt likit içerisinde ne olduğu ince uçlu plastik bir şişede saklandığı için salt likit dolumunu pod kartuş için yapmanız o kadar da zor olmuyor. Cihazın likit dolumu yaptıktan ve şarj dolumunu gerçekleştirdikten sonra aleti rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz gibi internet sitemizden sipariş vererek Smok Nord Pod’a ulaşmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir