GeekVape Aegis Boost 40W İncelemesi

GeekVape Aegis Boost 40W 0ncelemesi 1

GeekVape, gerek ürettiği elektronik sigara modelleri gerekse atomizerleri ile sıklıkla adından laf ettiren bir öteki e sigara markası. GeekVape Aegis serisi su geçirmeyen bir gövdeye haiz olmasıyla en mühim bir e-sigara serisiydi. GeekVape Aegis Boost 40W pod mod kit ise, su geçirmez gövdesine ayrıca size bir pod e-sigara modelinin bütün kullanım avantajlarını sunuyor. İşte bütün yönleri ve özellikleriyla GeekVape Aegis Boost 40W pod mod kit özellikleri ve dahası…

GeekVape Aegis Boost 40W Pod Kit İncelemesi

Pod mod kit cihazların kullanıcılara sunmuş olduğu mühim avantajlardan biri de, elbetteki 18650 şarjlı pile gereksinim duymamaları. Basit bir detay gibi gelse de şarjlı pil kullanması bilhassa mod elektronik sigara şeklinde de malum elektronik nargile cihazlarında bazen mühim bir problem haline gelebiliyor. Ancak GeekVape Aegis Boost 40W Pod Kit, bu tip bir problemle karşılaşabileceğiniz bir pod mod değil zira onun 18650 pili yok. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, 1500 mAh’lık bir durağan(durgun) pil kullanıyor. Sabit pil, öteki pod mod e-sigara modellerinde olduğu gibi beden üstünde bulunan bir tür şarj girişinden şarj oluyor.

GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, 106 mm x 39.2 mm x 27.7 mm boyutlarında bir pod mod elektronik sigara modeli. 5 ilâ 40 watt içinde çalıştırılabilen GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit bunun yanı sıra 1.0 – 6.0 volt içinde akım çıkışı sağlıyor. Eğer MTL – sigara içimi için en uygun bir pod mod kit arıyorsanız, GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’i tercih edebilirsiniz. Çünkü watt kıymeti hesaba katıldığında GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in sigara içimi – MTL bir e-sigara bulunduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Ancak sigara içimi bir aygıt için 40W olabildiğince kafi ve ideal.

AS İşlemci Sayesinde 0.08 Saniye İçinde Ateşleme

 GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, çinko alüminyum bir gövdeye sahip. Deri kaplı olan bu pod mod e-sigara, tıpkı aynı serinin öteki elektronik sigara modellerinde olduğu gibi su geçirmezlik özelliğine sahip. GeekVape Aegis Boost Pod Kit, IP67 sertifikasına sahip. Bu da tam anlamıyla şu anlama geliyor; toz, su ve paslanmaya karşı GeekVape Aegis Boost Pod Kit koruma özelliklerine sahip.

GeekVape Aegis Boost Pod Kit’in gövdesi üstünde bulunan 0.42 inçlik OLED ekranın derhal altında iki tane ayar tuşu bulunuyor. Ayar tuşlarının derhal üstünde ise bir tane “büyük” ateşleme tuşu bulunuyor ve siz butonuna bastığınız anda aygıt buğu üretmeye başlıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit bunun yanı sıra 3.7 ml’lik salt likit haznesi bulunan bir e-sigara. Bildiğiniz gibi pod kit e-sigara cihazlarında geleneksel e-sigaralarda olduğu gibi yüksek kapasiteli e-likit tankları bulunmuyor. Bunun yerine bir likit tankına nazaran daha küçük, genellikle coil (bobin) bölümü değiştirilebilen bir salt likit haznesi pod mod e-sigara cihazlarında yer alıyor.

GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in salt likit haznesinde coil (bobin) değişimi yapılabiliyor. Buna ayrıca bu hazne bölümü “PTCG” şeklinde de malum ısıya dayanıklı bir tür plastik materyalden üretilmiş. PTCG, cihazın yüksek ısılarda fonksiyonunu gayet iyi bir halde yerine getirmesini sağlıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in 3.7 ml’lik salt likit haznesi bunun yanı sıra tepesinden dolduruluyor ve silikon bariyerleri vasıtası ile salt likit sızıntısı önlenmiş oluyor. Son olarak GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in likit haznesi ayarlanabilir hava kanallarına haiz ve böylelikle buğu yoğunluğu kullanıcının talebi ile dilenilen seviyeye getirilebiliyor. GeekVape Aegis Boost Pod Kit, 0.6 ohm dirençli GeekVape Aegis KA1 coil (bobin) ile çalışıyor. Daha da hoş olan, coil (bobin) yapısını likit haznesine yerleştirdikten sonrasında pod mod cihazın anında kullanıma hazır olması.

Kullanıcı Dostu Özellikleriyle GeekVape Aegis Boost Pod Kit

AS işlemci bunun yanı sıra GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in kullanıcı dostu birçok değişik özelliğe de haiz olmasını sağlıyor. İşlemcinin kullanıcıya sunmuş olduğu özelliklerin başlangıcında aşırı sıcaklık koruma sistemi geliyor. Kısa dönem koruması (ki bu bilhassa e-sigaranızı öteki metal eşyalarla taşıdığınızda problem olabiliyor), düşük düzen şarj koruması, aşırı şarj koruması gene Geekvape AS işlemcisinin kullanıcılarına sunmuş olduğu mühim özelliklerin başlangıcında geliyor.

Gövdenin üstünde bulunan mikro USB girişi vasıtası ile rahatlıkla şarj olabilen GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, su geçirmez bir pod mod arayanlar için olabildiğince en uygun bir e-sigara cihazı. Önemli kullanım avantajlarına haiz bu pod mod kitin öteki mühim özelliklerinden laf etmeden önce, MTL ve sigara içimi konusu ile ilgili birkaç hususta sizi aydınlatmamıza izin verin. Çünkü e-sigara dünyası giderek bu yöne doğru evriliyor ve büyük elektronik nargile cihazlarının yerini artık daha ufak pod mod e-sigara modelleri alıyor.

MTL Nedir? Ne Gibi Avantajlara Sahiptir?

 MTL, e-sigara kullanıcıları içinde son vakit daha fazla yaygınlaşan yöntem bir terim. Tam açılımı “Mouth To Lung” olan MTL, e-sigara buharının ağza çekilmiş olduğu bir elektronik sigara kullanım şekli. Zaten İngilizce “ağızdan ciğere çekim” olarak adlandırabileceğimiz MTL yani “sigara içimi”, bir elektronik nargileden çok daha azca likit tüketimi sunuyor. Ek olarak, bu içim biçimi çok daha yoğun bir boğaz vurumu sunmuş olduğu için tercih ediliyor. Etkili boğaz vurumu, buharın sigara dumanına daha fazla benzeyen bir karakter sergilemesi anlamına geliyor. Yüksek nikotin içeren salt likit vasıtası ile pod e-sigara cihazları kullanıcısına sigara dumanına benzeyen bir buğu sunabiliyor.

MTL’nin avantajlarının içinde sunmuş olduğu içim tecrübesi geliyor. Sigara içimi, buharın genizde sigara dumanına benzer bir tesir bırakmasını sağlıyor. Ayrıca buğu – sigara dumanına karakter olarak çok benzediği için e-likit tüketimi bir elektronik nargile cihazında olmasıyla birlikte da olmuyor. Daha azca buğu ve daha azca e-likit (salt likit) tüketimi MTL e-sigara kullanımının en mühim üstünlükleri içinde yer alıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit en çok 40 Watt’a çıkabilen bir pod e-sigara modeli, MTL – sigara içimi için tercih edebileceğiniz etkin elektronik sigara modellerinin başlangıcında yer alıyor.

Geek Vape Aegis 40W Boost Ne Gibi Kullanım Avantajlara Sahip?

Öncelikle öteki MTL – pod mod elektronik sigara modellerinden değişik olarak GeekVape Aegis Boost , su – toz geçirmezlik özelliğine sahip. Aynı zamanda paslanmaya karşı dayanıklı gövdesi vasıtası ile GeekVape Aegis Boost , uzun soluklu bir kullanım sunabiliyor. 0.6 ohm’luk GeekVape KA1 coil (bobin) ile kullanılan GeekVape Aegis Boost , 3.7 ml’lik salt likit haznesi vasıtası ile orta ölçüde buğu meydana getiriyor ve böylelikle kullanıcının nikotin ihtiyacını karşılıyor. 1500 mAh’lık durağan(durgun) pil cihazın bunun yanı sıra 18650 pil kullanmak istemeyen kullanıcılar için de son aşama en uygun olmasını sağlıyor. Üstelik kutu içeriğinden çıkan mikro USB kablo vasıtası ile aleti dilediğiniz yerde şarj edebilmeniz hatta bunun için bilgisayarınızı dahi kullanabilmeniz mümkün.

Elbette GeekVape Aegis Boost ‘ın kullanıcı dostu özellikleri bununla da bitmiyor. Cihazda bulunan SA1 işlemci vasıtası ile kısa dönem korumasın, aşırı şarj koruması ve öteki bütün özellikler GeekVape Aegis Boost ‘da bulunuyor. Eğer siz de suya – toza – paslanmaya dayanıklı bir pod e-sigara arıyorsanız ve haiz olduğu özellikleriyle benzerlerinin önüne geçecek bir aygıt istiyorsanız GeekVape Aegis Boost ‘ı tercih edebilirsiniz.

Orijinal Bir Geek Vape Aegis Boost 40W ‘a Nasıl Ve Nereden Ulaşabilirim?

Ülkemizde e-sigara sahteciliği sıklıkla yüz yüze kaldığımız bir sorun. Bunda kuşkusuz e-sigara ve yan ürünlerinin satış ve ticaretinin yasal olarak sınırlandırılmış olması mühim bir detay. Bu sınırlama en çok fena amaçlı e-sigara satıcılarının ve sitelerinin işine geliyor. Çünkü böylece, düzmece ürünleri kontrol engeline takılmadan rahatlıkla tüketiciye satabiliyorlar. Daha da ilginç olan şey; sahteciliğin e-likit içerikleri olmasıyla birlikte e-sigara cihazları de ilgilendiriyor olması. Yani güvenilir olmayan bir elektronik sigara sitesinden ürün alırsanız, klon bir Eleaf iStick Pico 75W ya da düzmece bir Dinner Lady Salt Likit almanız son aşama olası. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit için de vaziyet aynı. Eğer orijinal, kutu içinde ne olduğu tam bir GeekVape Aegis Boost Pod Kit almak dilerseniz internet sitemizden derhal şimdi sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir