Orijinal Juul Kartuş Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Juul Kartuş Nasıl Anlaşılır123

Orijinal Juul Kartuş Nasıl Anlaşılır?

Orijinal juul kartuş, ürünün fiyatından dahi anlaşılabilir. Ürünün fiyatı piyasa fiyatının çok altındaysa sahte olma ihtimali yüksektir. Üreticiler sahtecilik ile mücadele etmek için özgünlük kodları koymuşlardır. Yüzey çizildiği zaman bu kod ortaya çıkar ve kodun geçerli olup olmadığını anlamak için üretici firmasının sitesine kodu girebilirsiniz. Gerçek ürünler koda sahip olan ürünlerdir.

Juul Kaç Saat Gider?

Genel manada Juul kartuş kullanımı en az bir gün size yetecektir. Kullanımınıza bağlı olarak bir günden daha uzun süre de dayanıklık gösterir. Bu durum sizin günlük puf sayınıza göre farklılık göstermektedir. Juul puf modunuzu 1 saat kadar şarj ederseniz size bir gün boyunca yetecektir. Full şarj olmuş Juul bir gün boyunca yeterli olacaktır.

Juul Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizde satışa sunulan orijinal Juul kartuş ürünleri %100 kalitelidir. Yurt dışından getirilen Juul ürünlerini sitemizden güvenle temin edebilirsiniz. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız aynı gün içinde ürünleri kuryemiz ile adresinize teslim etmekteyiz. Farklı şehirde ikamet ediyorsanız da ortalama 3 gün içinde sipariş elinize ulaşacaktır.

Juul Device Nedir?

Juul her an ideal oranda nikotin sunmak için üretilmiştir ve kapalı sıcaklık kontrol mekanizmasına sahiptir. Endüstri standartlarında emici materyal ve nikel krom sistemi kullanılmaktadır.

Juul Podları Doldurulur mu?

Tek kullanımlık olan juul pod içeriğinde nikotin tuzu bulunan salt likit ile doldurabilirsiniz. Bu durumda 17 mg seviyesi düşük olan likit ile başlamanız tavsiye edilmektedir.

Juul Pod Ciğerlere Zarar Verir mi?

Normal sigaralarda çok fazla etken madde vardır ve pek çoğu kimyasaldır. Ancak Juul sigarada aroma ve nikotin dışında yabancı madde yoktur. Dolayısı ile ciğerlere normal sigara kadar zararı dokunmaz diyebiliriz.

Juul Pod E Sigara Teknik Özellikler Nelerdir?

Juul pod teknik özellikleri şöyle gösterilebilir;

  • Juul, pod kartuşu takılı şekildeyken 3.5 inçlik boyuta sahiptir.
  • Kutu içinden çıkan şarj yuvası sayesinde cihazı bilgisayar gibi cihazlarda şarj etmeniz mümkündür.
  • Juul pod kartuşları 0.7 ml’lik salt nikotine sahiptir ve bu da bir paket sigaraya eş değerdir.
  • Önceden doldurulmuş pod kartuşları kullanmak durumunda kalırsınız.
  • Juul e sigara içinde yer alan led ışıklar sayesinde şarj durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için cihazın gövdesine iki kere dokunmanız gerekir.
  • Cihazı şarj etmek için şarj yuvasına oturtmanız gerekir.

Juul E Sigara Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Juul e sigara yeni kullanmaya başladıysanız öncelikle aldığınız e sigara kitine dikkat etmeniz gerekir. Temelde 3 sınıf Juul pod sigara bulunmaktadır ve bunlardan ilki 4 adet aroma içeren pod kartuşlardan oluşan pakettir. İkinci pakette ise 2 aroma ve cihazın pil gövdesi bulunmaktadır. Üçüncü seçenekte cihazın pil gövdesine eş değer olarak 4 adet pod kartuşa sahip olabilirsiniz. Cihazı aldıktan sonra pod kartuşları cihaza nazikçe yerleştirin. Gövdeye doğru pod kartuşu ittiğinizde pil gövdesinde yeşil ışık yanacaktır. Sonra hemen çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Juul Pod Kartuş Aromaları Nelerdir?

Nane, vanilya, kavun, Virginia tütünü, karışık meyve, mango ve elma gibi aromalar mevcuttur. Cihaz aroma ile dolu şekilde gelir. Kendinizin aroma doldurması sakıncalıdır ve ürünün fonksiyonunu bozabilir.

Orijinal Juul kartuş hakkında detaylı bilgi temin etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Sitemizden güvenle orijinal ürün siparişi oluşturarak bütçenizi koruyarak elektronik sigara keyfini sürdürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir