Juul Pod Kartuş Kaç Gün Gider

Juul Pof Kaç Gün Gider

Juul Pod Kartuş Kaç Gün Gider

Juul Pod Kartuş Kaç Gün Gider? kullanıma bağlı olarak ortalama 300 kere kullanılır. Yani bir juul pod ile 300 pufluk kullanım elde edebilirsiniz. Juul sigara, normal sigarayı bırakmak isteyen ve yine normal sigaradan aldığı deneyimi almak isteyen kişiler için son derece ideal bir üründür. Kullanımı son derece kolaydır ve alışmakta hiçbir zorluk yaşamazsınız. Ortalama 300 puf gitmesi de ekonomik açıdan tasarruf sağlar. Cihaz paketi pil, sıcaklık kontrolü ve cihazın şarjını ölçmek adına birtakım sensör içerir.

Juul Sigarayı Standart Elektronik Sigaralardan Ayıran Özellik Nedir?

Sigara içen bireylerin memnuniyetinin karşılanması için nikotin tuzu formülü ile normal sigaralardaki gibi nikotin oranı yüksek tutulmaktadır. Tüm Juul cihazlarda akıllı sıcaklık düzenleme sistemi mevcuttur ve malzeme yanmadan önce optimum sıcaklık seviyesine gelmektedir. Sigara tiryakilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için ürünün kullanımı son derece kolaydır ve mümkün olduğunda uygun rakamlarda sunulmaktadır. Sigara kullananların ihtiyacını karşılamak adına her geçen gün yenilikler takip edilir. Juul pof şarjı ortalama 1 gün gitmektedir. Tabi bu kişinin kullanımına bağlı olan bir durumdur.

Orijinal Juul Nereden Alınır?

Orijinal  temin etmek için kesinlikle güvenilir internet sitelerini tercih etmeniz gerekir. Piyasada ürünün yaygınlaşması ile birlikte sahtekar üreticiler de artış göstermiştir. Sağlığınızdan geri kalmamak ve risk almamak için son derece güvenilir olan sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemiz uzun yıllardır Juul satışı yapmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepleri alarak en kısa süre içinde siparişlerini adreslerine göndermekteyiz. Son derece güvenilir ve uygun maliyetlerde satış sunan firmamızı merak ettikleriniz için arayabilirsiniz.

Tekli Juul Pod Ne Kadar Süre Dayanır?

Juul pod paket içinde 4 adet pod bulunmaktadır. Her bir pod 0.7 ml oranında likit içermektedir. Bu oran bir paket sigara ile aynı eşdeğere sahiptir. 1 adet podu 1 paket sigaraya benzetebilir ve bu hesaptan 1-2 gün kullanabilirsiniz.

Juul Pod Yeniden Doldurulabilir mi?

Juul pod ürünleri yeniden doldurulabilir. Ancak maksimum 3-4 defa doldurulması mümkündür. Aksi taktirde kullanım süresi boyunca içindeki pamuklar deforme olur ve likitin buhar verme kapasitesi düşer. Bu nedenle 3-4 kere dolum yaptıktan sonra juul pod atarak yenisini temin etmelisiniz.

Juul Garantisi Var mı?

Türkiye’de Juul cihazların ve podların garantisi bulunmaz. Yalnızca bazı firmalar fabrikasyon ayarlarından ötürü paketi açtığınızda arıza ile karşılaşırsanız ürünü değiştirme olanağı sunarlar. Cihaz uluslararası 1 yıl olmak üzere garantilidir ve Avrupa ile Amerika ülkeleri için bu garanti geçerlidir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki Juul cihazları son derece kaliteli olup kolay kolay arıza vermemektedir. Bozulan cihazlar da genelde kullanıcı hatasından kaynaklanır. Bazı kullanıcı hatalarını göstermek gerekirse;

  • Ürünü suya düşürme
  • Prizde şarj ederken cihazın kilitlenmesi
  • Cihazın darbe alması
  • Cihazı güneş altında fazla bekletmek
  • Cihazın 3 yıldan fazla kullanılıyor olması

Juul Pod Koku Yapar mı?

Juul pod  normal sigaralar gibi kötü koku yapmaz sadece kullanmış olduğunuz aromanın kokusunu dışarı verir. Bu da yalnızca birkaç saniye sürer ve çevreyi rahatsız etmez. Bu durumda giysilerinize koku sinmesi gibi bir durum ile de karşılaşmazsınız. Siz de güvenilir bir şekilde Juul almak isterseniz sitemizi tercih edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir