Muratpaşa HEETS Sigara

heets banner

Muratpaşa HEETS Sigara

siparis ver

Muratpaşa Heets sigara çok çeşitli olmakla birlikte kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar. Kapıda ödeme, kartla havale ve hızlı kargo imkanı ile ürün avantajlarından faydalanabilirsiniz. Heets ürünlerinde cihazı otomatik olarak ısıtan bir oda yer alır. Nikotin çubuğu da buhar üreten bu kısma takılır. Bu cihaz sayesinde kötü kokular oluşmadan, zararlı dumana maruz kalmadan aromalı sigara keyfini çıkarabilirsiniz. Heets, kullanıcıların sağlığı hususunda daha etkili olduğu için Türkiye başta olmak üzere dünya çapında en çok tercih edilen elektronik sigara ürünü arasında yer alır.

Heets Avantajları ve Çeşitleri

Muratpaşa HEETS Sigara
Muratpaşa HEETS Sigara

Muratpaşa HEETS Sigara Heets ürünü ağzınızda ve kıyafetlerinizde kötü koku bırakmadığı için çok daha fazla avantajlıdır. Normal tütün kullandığınız zaman ağzınızda ve kıyafetlerinizde ağır bir koku hakim olur. Fakat Heets bu kokuların önüne geçmeyi başarır. Bu sayede ortam içinde ya da evinizde güvenle ürünü kullanabilirsiniz. Sitemizden elde edeceğiniz Heets ürünleri serileri aşağıdaki gibi gösterilebilir; Muratpaşa Heets sigara fiyatları için sitemizi inceleyerek beğendiğiniz aromayı seçmeniz yeterli olacaktır. bütçenize uygun fiyatlarda firmamızdan beğendiğiniz aromada Heets bulabileceğinizden emin olabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heets Aroma Tütün Ve Meyve Tatları Barındırmaktadır.Dilediğiniz Lezzet İçin Online Olarak veya WhatsApp üzerinden Sipariş Verebilirsiniz.

 

 

 

 

✔️Amber Selection

✔️Yellow Selection

✔️Turkuaz Selection

✔️Bronze Selection

✔️Silver Label

✔️Purple Label

✔️Heets Green Zing

✔️Heets Tropical Swift

✔️Heets Ruby Fuse

✔️Heets Teak Selection

✔️Heets Sienna Selection

Heets, iQos yeni nesil tütün buharlaştırıcı cihaz içerisinde kullanılan 3 cm boyutunda tütün çubuklarına verilen isimdir. Toplamda 4 katmandan oluşan bir üründür. Bu katmanlar;

1.Katman; Tütün

2.Katman; Üst yumuşak filtre

3.Katman; Orta sert filtre

4.Katman; Yumuşak sert filtredir.

Muratpaşa’da Heets siigara satışı için firmamızı ziyaret edebilir, sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Heets Tütün Katmanı

Sizin belirlediğiniz aromaları içeren katmandır. Marlboro gold, Marlboro kırmızı ya da mentol gibi seçenekleri bulunur. Heets ürünlerinde tütün biraz daha farklıdır çünkü normal sigaralarda olduğu gibi ince tütün kullanılmaz. Heets içinde daha iri boyutlarda kesilmiş tütün yer alır. Tütün katmanının etrafı çabuk ısınmayı sağlaması için alüminyum folyo benzeri bir malzeme ile sarılmıştır. Isınma sonrası yanan tütün siyah renk alır.

Heets Üst Yumuşak Filtre Katmanı

Süngerimsi yapıda olan bu katman ortalama 0,5 cm boyutundadır. Filtreleme görevi sunar. Tütünden çıkan ilk buhar filtrede geçer.

Heets Orta Sert Filtre Katmanı

Plastiğe benzeyen sert bir malzemenin sıkıştırılması sayesinde ortaya çıkan bir katmandır. Ortalama 1 cm boyutu vardır. Üst filtreden çıkan buharı alt filtreye iletmeden önce süzgeç görevi görür.

Heets Alt Yumuşak Filtre Katmanı

Üst yumuşak filtre ile aynı görevi görür. Aynı zamanda ağzınıza değen kısımdır. Orta sert filtreden gelen dumanı son kez süzme görevini sağlar.

Heets Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Muratpaşa Heets seçimi yaparken rutin hayatınızdaki tüketim miktarını ve durumunu baz almalısınız. Günlük hayatınızda kullandığınız sigaraya eş değer olan aromayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede Heets buharına kolayca alışarak aynı sigara keyfini sürdürebilirsiniz.

Heets Siparişi İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Son derece güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız sayesinde Heets siparişi oluşturmak son derece kolaydır. Uygun fiyat seçenekleri ve kapıda ödeme imkanı ile firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. Gün içinde saat 17:00’den önce sipariş oluşturmanız durumunda aynı gün ürünü kargo şirketine veriyoruz. Böylece ortalama 1-2 gün içerisinde ürün elinize geçmiş oluyor.

Bölge iletişim numaralarımızdan bizimle iletişim kurarak merak ettiklerinizi sorabilir ve sipariş durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Vapeturkey.net sitemizden dilediğiniz aromada Heets ürün çeşidini bulmanız mümkündür. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içinde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. En sevdiğiniz lezzet firmamız sayesinde kapınıza teslim edilir.

Muratpaşa Heets Sigara Nasıl Kullanılmalı?

İlk defa Heets kullanacak bireyler için biraz karmaşık görünse de prosedür çok kolaydır. Muratpaşa Heets sigara kullanımı için çubukları bir tutucuya yerleştirmeniz daha doğru olur. Tütünün bulunduğu taraf aşağı yöne bakmalıdır. Kullanım esnasında Heets çubuğunu bükmemek oldukça önemlidir. Cihazın sıcaklığını yükseltmek istiyorsanız tutucuya yerleştirebilirsiniz. Cihazın tutucu ile kullanılmak üzere tasarlandığını unutmayınız.

Çakmak ya da kibrit hiçbir şekilde kullanmamalısınız. Cihazın çalışması için düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Bittikten sonra çubuğu temizlemek için kapağı çıkartmak yeterli olacaktır. Tütünü de çöpe atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir