Heet Sigara

Heets Sigara Nedir

Heet Sigara Tütün Çeşitleri Nelerdir ?

Heets IQOS Markası İçin Üretilen Sigara ve Aroma Çeşitleri mevcuttur. Kullanıcılarına Özel Olarak Üretilen Heets Sigara Aromaları Tütünden Başlayarak Değişik Meyve Aromalarına Göre Bulunmaktadır. Aşağıda da Yer Aldığı Gibi Aroma Damak Yadına Uygun Olarak Üretilmiştir.

 

IQOS HEETS YELLOW TÜTÜNÜ. Heets Yellow tütünü Normal Sigaraya Göre Daha Az Duman Bırakarak etrafa Asla Koku Bırakmaz Ayrıca Yellov Hafif Yani Liğht Malbora Olarak Denk Gelir. Sigara İhtiyacınızı Karşılayan Heets Yellow Sigara 10 Lu Paket Olarak Karton Gönderilir.

IQOS HEETS AMBER SELECTION TÜTÜNÜ. HEETS Amber Selectıon Tütünü Kırmızı Malboraya Eşit Olup Paket İçerisinde 20 Dal mevcuttur. 1 Karton Olarak Gönderilen Heets Amber Sigara 10 Paket İçerir.

IOQS HEETS TURKUVAZ TUTUNU. Heets Turkuvaz  Menthol Aromasına Sahip İçim Konusunda Orta Derecede Olan Damak Tadınıza Uygun Olarak Üretilmiş Olup Karton İçerisinde 10 Paket Sigara Bulunmaktadır.

IQOS HEETS BRONZE SELLECTION TÜTÜNÜ. Heets Bronze Sellectıon Tütünü Kuru meyveler ve Kako Anımsatır Ayrıca Hafif Baharat Aromasına Sahiptir. Aroma Olarak Lezzetli Aromaya Sahip Bronze Karton Olarak İçeriğinde 10 Adet Paket Yer Almaktadır. Damak Tadına Uygun Olan Bronze Asla koku Ve Aşırı Duman Barındırmaz İçimi İse Orta derecededir. ,

IQOS HEETS PURPLE LABEL TÜTÜNÜ.  HEETS Purple Aroması Yaban Mersini Ve Menthol Karışımlı Bir Tütün Lezzet Tadı Vardır.  Hem Aroması Hemde Tadı Doyurucu Ve  Kötü Koku Asla Barındırmaz. 1 Karton Purple de 10 paket Bulunur.

IQOS HEETS SİENNA SELECTION TÜTÜNÜ: Heets Sienna Sigarası Viski İle Danıtılmış Hoş İçimli Tütün Aromasıdır. İçimi Güzel Olan HEETS Sienna Sigara  IQOS İçin Tasarlanıp Asla Koku Bırakmaz 1 Karton Sienna 10 Pakettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir