“Elektronik Sigara Zararlı mı?” “sigara-zararli-mi”

Elektronik sigara modellerinde yeni nesil cihazlar ileri güvenlik yazılımı içerisinde yer almakla birlikte, çift devre güvenlik koruması ve FDE ve CE serfitikalarına sahiptir. Aynı zamanda Marka / Orjinal likit kullanımı da sağlık açısından son derece önemli olup, sahte el yapımı likitlerden uzak durulması önerilmektedir. İngiltere Sağlık bakanlığı raporlarına göre 1000 oranında 4 elektronik sigara daha az zararlıdır.

“Kullanım Klavuzları Türkçe Yoku mu?” 

“kullanim-klavuzu”Elektronik sigara modelleri arasında dünyaca ünlü ve sektörde öncü olan, Joyetech, Eleaf ve Smok gibi markalar arasında yerini alan tüm modellerin kullanım klavuzları elektroniksigaras.net tarafından Türkçe olarak model model yer verilmiştir. Tüm Elektronik Sigara Kullanım Klavuzlarını incelemek için, Elektronik Sigara Kullanım Klavuzu blog kategorisinden inceleyebilirsiniz.

“Elektronik Sigara Kaç Günde Teslim Oluyor?” ]Türkiye geneli MNG Kargo ile Kapıda NAkit olarak gönderim sağlama fırsatı sunan elektroniksigaras.net sitemizde 600 KM ‘ye kadar 1 iş günü 600 KM sonrası 2 iş günü teslimat yapılmaktadır. Adresinize bağlı olan MNG Kargo şubesine ürün ulaştıktan sonra, dağıma çıkan ürünler MNG Kargo şubenin kendi dağıtımına göre bu süre değişebilmektedir. Sürecin uzanmaması ve hızlı bir şekilde size ürünün ulaşması için size gelen Takip numarası ile kargonun nerede olduğunu sorgulamanız önerilmektedir.

“E Sigara Cihazların İçinde Pil Çıkmıyor mu?”

Elektroınik Sigara Marka ve Model gözetmeksizin harici pil ile çalışan cihazlarda Pil çıkmaz. Bu Pille çalışan tüm elektronik cihazlar için geçerlidir. Harici pil ile çalışan cihaz siparişi verildiğinde, ürün sipariş ekranı altında Pil seçenekleri yer almakta olup, ilave olarak + ücret karşılığında pil ekletebilirsiniz. Pili farklı bir yerden almak istediğinizde pil istemiyorum demeniz yeterlidir. Daha kaliteli ve profesyonel bir kullanım için Orjinal Marka Pillerimiz stoklarımızda yer almaktadır.”Elektronik Sigara Cihaz Yanında Hediye Likit Veriliyor mu?” Elektroınik Sigara Marka ve Model gözetmeksizin hangi cihazı sipariş verirseniz verin, yanında 1 Adet 30 ML Orjinal ve İthal Marka Joyetech ya da Natura Likit Hediye edilmektedir

“Elektronik Sigara Likit Kaç Gün Gidiyor

Sigara kullanıcılarının bağımlılık halini iyileştirmeye yarayan elektronik sigaralar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tercih edilen e-sigara likitleri nelerdir? E-Sigara likit kaç gün gidiyor? Gibi soruların cevapları bu yazımızda!

E-Sigara Likitleri Hakkında

Sigara içmenin en sağlıklı yolu olarak bilinen e-sigaralar likit çeşitliliği ile farklı kullanıcı isteklerine cevap veriyor. E-Sigara likit kaç gün gidiyor? Sorusuna geçmeden önce bu alternatiflere değinelim. Likit içeriğinde bulunan aroma verici maddelerde bazı kullanıcılar tütün gruplu ürünler tercih etse de meyve aromaları da bu konuda çok fazla alternatif sunar. Likit içerisindeki nikotin oranı ise normal sigara ile kıyaslanamayacak kadar düşüktür. Gün içinde e-sigaranız için yapacağınız dolum miktarı ise sizin ihtiyaç duyma durumunuza göre değişir. 

E-Sigara Likitlerinin Kullanım Süreleri

Bilindiği gibi e-sigaralar sahip olduğu tank veya kartuş bölmesine dolum yapılarak buhar haline döner. Likit doldururken kullanılan oranlar oldukça önemlidir. Başlangıçta sigara içme ihtiyacını gidermesi için nikotin oranında yüksek dozdan düşük doza geçilmeli sonrasında nikotinsiz dolum sıvıları ile devam edilmelidir.

Likit seçerken içerik bilgilerinde “mg” oranı ile belirtilen kısım buharın yoğunluğunu ve sertliğini belirtirken “ml” oranı ise sıvının miktarını bildirir.

Piyasada likit şişeleri genelde 10 ml boyutunda satışa sunulur. 10 ml likit ise nikotin oranına ve e-sigaranın atomizerinin sızdırma yapıp yapmamasına göre değişiklik göstermekle beraber bir ay boyunca kullanım olanağı sağlamalıdır. İhtiyaç duyulması halinde 3-4 günde 10 ml likit tüketen kullanıcılar da bulunur. E-Sigara likit kaç gün gidiyor? Diyenler için bunun tamamen kullanıcıya bağlı olup kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğini söylemekte fayda var.